Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s wow

dobry den ... hraju wow po prve.. a kdyz se chci dostat na nejaky srver... a na serveru pisou ze si mam stahnout patch 2.4.2. tak si ho stahnu a kdyz ho chci nainstalovat tak mi to pise "This update requires "WoW.exe" version 2.4.2.8278. You have an older version, 1.4.0.4341." nevite co s tim?

Zkousis se pripojit na ofiko, nebo nekde na neco "mene oficialniho"? Pokud na ofiko, tak po pripojeni by se mel cely updatovat sam. Vzhledem k tomu, ze hovoris o 2.4.2, tak predpokladam, ze se chystas k pripojeni na neco mene oficialniho. V tom pripade musis na internetu pohledat (nebo se treba zeptat spravce serveru) instalaci wowu (1.0, tu uz zrejme mas), pak instalacku datadisku (burning crusade) - ta ti z wowu udela verzi 2.0, pak patch na verzi 2.4 (to je tusim full patch z 2.x.x na 2.4) a maly update na 2.4.2 (ten uz asi mas). Kazdopadne se priprav na velke stahovani, protoze burning crusade ma neco pres 2GB a patch na 2.4 bude neco malo pod giga. Pak jeste musis upravit realmlist.wft, ale s tim se opet doporucuju obratit na spravce serveru.

PS: v pripade pripojeni na neoficialni server, nepis sem zadne adresy a odkazy, byl bych nucen to nechat smaznout ;-)