Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 Hamachi

Zdravim, od te doby co mam Win7 Enterprise absolutne nevim jak hrat multiplayer hry pres hamachi (LOTR Battle I,II). Nemate s tim nejake zkusenosti? Jeste k tomu mam Eset Smart Security ale tam uz vim jak tohle nastavovat. Problem mi dela jen win.

Budu rad za kazdou odpoved. Diky

No kdyz zapneme oba Lotra dame hrat po siti tak se nevidime. Nebo treba i u CS, nebo DOD. (Aliase vytvorene na tyto dve hry mam, na lotra nejsou za potrebi)

Tedka jsem ale zkusi jen tak zapnout Lotra ptz jsem si nebyl jestli se to jmenuje sit a nabidlo mi to dat vyjimku do firewallu. Nikdy pred tim se mi to ale nezobrazilo. Mozna by to uz mohlo jit.

Jeste k tomu.

Napsalo mi to at to spustim jako administrator a uz jednou jsem mel problem s jednim programem a sputil jsem ho jako spravce=administrator a slo to. Takze teda myslim, ptz u xp mi to fungovalo bez probelmu, ze tady je resenim to spustit pres toho administratora.

Odpoledne to vyzkousim s kamosem a pak napisu.

ee píšu řešení: jdi do ovladacích panelů a dej seřadit podle velké ikony>najdi tam možnosti složky>nahoře zobrazení a zaškrtni tam> Vždy zobrazit nabídky ok.jdi zase do ovladacích panelů seřad podle kategorie a vyber > Sít a Internet>Centrum sítových připojení a sdílení> na levo máš změnit nastavení adaptéru> dej vlastnosti na hamachi>Protocol IP Verze 4.... klikni na to a vyber vlastnosti>tam dole vyber>Upřesnit>dole je metrika rozhrání měl bys tam mýt 9000 tak nastav hodnotu na 10 a dej ok>ok,jsme v tom nastavení adaptéru a nahoře je najednou lišsta > nástroje atakdále... vyber>Upřesnit>upřesnit nastavení> vyber tam hamachi a klikej šipkou nahoru dokud nebude 1. ( o internet se nemusíš bát internet bude normalně) potom dej ok ok a restartuj pc a hra vám pude a tohle pomůže u dalších 100 her například: Far Cry 2, Lotr Bfme,AVP nový

Diky moc vypada to slusne :)

Ale sekl jsem se na tomhle
dole je metrika rozhrání měl bys tam mýt 9000 tak nastav hodnotu na 10 a dej ok>ok,jsme v tom nastavení adaptéru a nahoře je najednou lišsta >
nepochopil jsem tohle -- jsme v tom nastaveni adapteru

nevim co tim myslite.....?

v potvrdíte změny a jste v nastavení adaptéru :
jdi zase do ovladacích panelů seřad podle kategorie a vyber > Sít a Internet>Centrum sítových připojení a sdílení> na levo máš změnit nastavení adaptéru>
nahoře je upřesnit a jestli není tak jste nesplnil to co jsem naspal > možnosti složky...

Dobry den, mam podobny problem, taky mne a kamaradovi nejde hrat pres hamachi, ale stronghold crusaader.. Oba dva se vidime v hamachi, sice u nej mam modrou sipku, ale je tam, nevadi to doufam? A kdyz ja nebo on treba zalozi, dam se na nej pripojit, pres jeho IP v hamachi, tak ho proste nenajdu.. zkouseli jsem ji novou verzi hamachi 2.vyzkouseli jsme i vas navod a nic.. oba mame pro jistou vypnutyho NODa, v routeru neni zapnutej FW. Predtim nam to v pohode slo, to on mel XP a ja Visty.. tedka mame oba win 7, tak nvm v cem je problem.. oba mame verzi 1.1

Prosim o mozny rady nebo tipy, diky

mám stejný problém z hamachi a zároveň prosím o radu.... mám i problém s tunggle, vidím všechny okolo jen kamoše nevidím, založit nemužem ani jeden, ale u někoho jinýho spolu hrát můžem, prostě sebe nevidíme. To samý Modern Warfare 2, koupili jse si origoš kvůli koopu a nevidíme se, jinak to jede.... Ale spíše prosím o radu na hamachi, díky

Už ti to jede? Jestli ne tak zkus zapnout Hamachi 1.0 ne 2 protože na to neznam navod
klikneš na settings>detailed configuration>Do port dej 4000 ci 444 a das save UDP=Potrebny port ktery mas u hry ten si najdi na LOTR stránkách v kazde hre to je jine.Když das spatny budou lagy ale jak mam 4000 tak mi to nic nedela za lag