Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed 3-huge patch- low fps fix?

Zdarec, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte bližší informace o tom rozsáhlém patchi co se chystá do konce týdne. Mají na to už jen den, tak nevim nevim. Taky jestli vůbec opravuje ten problém s nízkým FPS v Bostonu. Díky.

heh to v tom ubicku su na hlavu alebo co? :-D radsej kupim far cry 3 ako ac 3 ktore mi laguje a pockam kym sa problem nevyriesi lebo spoluziak cele ac 3 presiel na ATI HD 7xxx s AMD x4 2,8Ghz na maxime bez sekania takze problem so slabym pc to u mna isto nebude :) treba cakat kym to ac 3 opravia inak to nevidim este ze som si ho nekupil a najskor stiahol

Nevím v čem máte s AC 3 problém já mám
intel core i3
GTX 660ti
HDD : 2TB
Ram : 8GB

A hra mi jede úplně perfektně na nejvyšší detaily :-)
táta má:
AMD Athlon II x3 445
GTX 260
RAM : 8GB
HDD : 500GB
A jede mu na střední detaily kolem 35 FPS , takže hra je krásně hratelná a nechápu proč mají lidé s i7čkama problémy . V Bostonu tátovi jede hra ja 28FPS takže je to stále dobře hratelné...

No vidíš to. :) Nevim jak můžeš nechápat, že je to prostě špatně optimalizovaná hra. Máš štěstí, že jsi mezi těma pár šťastlivcema, kterým to takto bezproblémově šlape :D. Já mam taky v Bostonu 70FPS, pak jdu ale k nějakému jinému místu, pohnu malinko myší a najednou BOOOM! Ze 70FPS se stane 20. Prostě Ubi se na optimalizaci vykašlalo. Teď znovu hraju ACR a musím říct, že jedu na max s 8xAA 70FPS průměr a v těch nejtěžších situacích 42 (to ale fakt málokdy) a je to o hodně hezčí hra než AC3. A to Ubi říká, že na AC3 makají už od doby co vydali AC1.

Aspoň myslím že dobře jede na nvidia gtx 5xx a 6xx já mám hd 7950 vapor-x oc boost(oc) a fx 6300@4.5ghz s 8gb ram a při hraní na max.set. a 1920x1080 mam v Bostonském přístavě 36-41 fps a normálně při hraní mám avg. 49.714 fps(Boston) oproti kámošovi co má levnější gtx 560 ti a intel i5 2500k(non OC) + 8gb ram na max a taky 1920x1080 má téměř ůplně stejný výkon. Mě třeba jede líp DMC.