Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed 3-huge patch- low fps fix?

Zdarec, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte bližší informace o tom rozsáhlém patchi co se chystá do konce týdne. Mají na to už jen den, tak nevim nevim. Taky jestli vůbec opravuje ten problém s nízkým FPS v Bostonu. Díky.

heh to v tom ubicku su na hlavu alebo co? :-D radsej kupim far cry 3 ako ac 3 ktore mi laguje a pockam kym sa problem nevyriesi lebo spoluziak cele ac 3 presiel na ATI HD 7xxx s AMD x4 2,8Ghz na maxime bez sekania takze problem so slabym pc to u mna isto nebude :) treba cakat kym to ac 3 opravia inak to nevidim este ze som si ho nekupil a najskor stiahol

Nevím v čem máte s AC 3 problém já mám
intel core i3
GTX 660ti
HDD : 2TB
Ram : 8GB

A hra mi jede úplně perfektně na nejvyšší detaily :-)
táta má:
AMD Athlon II x3 445
GTX 260
RAM : 8GB
HDD : 500GB
A jede mu na střední detaily kolem 35 FPS , takže hra je krásně hratelná a nechápu proč mají lidé s i7čkama problémy . V Bostonu tátovi jede hra ja 28FPS takže je to stále dobře hratelné...

No vidíš to. :) Nevim jak můžeš nechápat, že je to prostě špatně optimalizovaná hra. Máš štěstí, že jsi mezi těma pár šťastlivcema, kterým to takto bezproblémově šlape :D. Já mam taky v Bostonu 70FPS, pak jdu ale k nějakému jinému místu, pohnu malinko myší a najednou BOOOM! Ze 70FPS se stane 20. Prostě Ubi se na optimalizaci vykašlalo. Teď znovu hraju ACR a musím říct, že jedu na max s 8xAA 70FPS průměr a v těch nejtěžších situacích 42 (to ale fakt málokdy) a je to o hodně hezčí hra než AC3. A to Ubi říká, že na AC3 makají už od doby co vydali AC1.

Máš štěstí, že jsi mezi těma pár šťastlivcema, kterým to takto bezproblémově šlape :D

Začínám si myslet, že to nejsou šťastlivci, jen my máme smůlu - ptal jsem se pár lidí a všichni říkali, že v poho na HIGH nastavení to úplně plynule dohráli. (a někteří i na notebooku...)

Tak někomu stačí pro radost i těch mých 20-30, ale mně ne. Prostě já musim mít v SP minimálně 40, a těch bych měl mít bez problému. Kdyby to bylo mojí sestavou, tak snížim detaily a je to ok, jenže i když to snížim na minimální detaily 800x600, tak je to pořád to samý. A já si zase nemyslím že máme smůlu. U mě je to naopak, všichni známí to maj stejně jako já, i na officiálním Ubi foru je už asi 10000 připomínek na to. Ale ubi si toho nevšímá :/.

Přesně tak, Někdo si prostě pod "pojmem" plynulá hra představuje 20-25 FPS ... Záleží jak kdo .. já osobně považuji plynulou hru 60 FPS .... Assassin´s Creed III mi šlape v průměru 55 FPS a v tom slavném Bostonu to klesne na 36 FPS což pro mě je to trhavé... Asi jsem moc náročný uživatel, ale mám rád hry plynulé ... Jinak moje sestava je v rychlosti :

• Intel Core i7-2600 CPU @ 3.40Ghz
• 8.00 GB Ram DDR 3
• Windows 7 64 bitový operační systém
• NVidia GeForce GTX 670 2048 MB

Snad se dočkáme patche nebo Driverů na grafiky ....

Je tam vidět rozdíl na první pohled. Když máš 30 snímků za sekundu, tak to sice plynulé pro oko je, ale oproti 60FPS je jasně vidět ten více rozsekaný obraz, což je logické, když je tam těch snímků za s míň. U 60 FPS je ten obraz krásně jednolitý a absolutně plynulý.

Nemoc dnešní doby jsou konverze. PS3 byla uvedená na trh tuším v roce 2007, takže bychom měli tyhle hry hrát na max a bez problémů i s 3-5 let starým herním železem. Všechno je o vytahování dalších peněz z kapes hráčů, aby nakupovali stále nový HW. Pokud chci hrát nový FC nebo Crysis na high tak prosím, ale na těchto konverzích je vidět, že z PCčkářů dělají šašky

Tak jsem dohrál znovu Revelations. A vážně rád jsem si znovu prožil ten skvělý příběh. Mám hru dohranou na 100% a teď by byl nejlepší čas zapnout AC3 a v dobrodružství pokračovat. ALE! Kde je sakra ten patch? :D

Spíš si myslim, že mu závidíš. Tak se do něj kur*a neser. Každýmu vyhovuje něco jinýho, tak tu někomu necpi tvoje dementní komentáře. A říkám to znovu. Asi nemáš ještě tak rozvynuté smysly, ale rozdíl mezi 40 a 60FPS při hraní poznáš hned. Spíš jsi těch 60FPS asi nikdy neměl možnost zažít :D.

prosim ta, nepis tu take ptakoviny,ze neni rozdiel medzi 40-60 fps. ty si fakt hovado??? jak toto mozes napisat?sa divim sam sebe,ze ti vlastne odpisujem na tento tvoj prijebany koment. zahraj si AC na 40 a 60 fps. ved to je skoro polovica. zahraj si need for speed na 40 a 60 fps. i ked to je racingovka. ale i tak. pisem tam, ze mam tolko fps aj ked dam vsetko na minimum, takze tu asi neni nieco v poriadku s optimalizaciou. facol by som ti jednu, kreten :DDD ty nepoznas rozdiel ani medzi 30 a 100 fps

Spíš si myslim, že mu závidíš.

Tak určitě :-D, o tom, abych měl akorát v levo nahoře o dvacet čísel víc sním celou noc....

Každýmu vyhovuje něco jinýho,

Ne, většina normálních lidí to fakt nepozná, vy máte superschopnosti.

Tak se do něj kur*a neser

někomu necpi tvoje dementní komentáře

Nikomu je necpu, jen říkám fakta, která prostě lidi, které to, že jim hra jede o neznatelných pár fps štve.
Dementní komentáře? http://hry.poradna.net/q/view/36230-mafia-3-kdy-uz ty tvoje už tady všechny začínají štvát.

Asi nemáš ještě tak rozvynuté smysly, ale rozdíl mezi 40 a 60FPS při hraní poznáš hned. Spíš jsi těch 60FPS asi nikdy neměl možnost zažít :D.

GTA san andreas na 120fps, nebo na 40- nevidím rozdíl, takže ticho poprosím....

pocuj,ty lolo! ty fakt nevidis to trhanie ked pohybujes mysou a ukazuje ti hore napr. fraps 40 fps? nevidis fakt ten rozdiel od 60 fps??? rozdiel nevidis medzi 60 a 90. ale ked uz ti nieco ide pod 55, je to sakra citit. dobre maj si svoju pravdu, ale nenavazaj sa do mna hned po prvom komente,ze som kreten. nepisem,ze chcem 200 fps. pisem, ze chcem 60fps na 60hz monitore na adekvatnom HW. nieje mozne, aby AC3 isiel podla tvojich plynulych 40fps. kebyze ta poznam,tak ta prefackam a kopnem do riti. lenze uz velakrat som cital taketo blbe komenty ako su tie tvoje, a viem, ze ostatnych, ako aj mna to nudi citat takychto blbeckov. cize drz hubu, resp. nepis :) a bavme sa tu o tom kdo napr. napisal na ubisoft support a co mu odpisali. alebo ci si fakt myslite,ze to ubisoft vie a riesi to. Lebo ako tu citam, niektorym to dokocna ide v meste 20 fps. a to ani nehovorim o tej chybe so snehom ,ktora je pri aktivnom SLI.

Vidíš? Zase mi cpeš ty tvoje kraviny :D. Prej fakta. Jak jsem řekl. 40 FPS je plynulých ale je to kurevskej rozdíl oproti 60FPS. Ne nemáme superschopnosti, jen jsme vnímaví. A ano, to že o tom sníš celou noc jsi nám už dokázal tím, jak tu furt brečíš, jak neni mezi 40 a 60FPS rozdíl :D. Kdyby jsi těch 60FPS vůbec mohl mít, tak by jsi viděl, jakej je to extrémní rozdíl. Schválně založ anketu ty šašku. Uvidíš, jak tu s tbeou budou všichni souhlasit, že 40 a 60FPS neni žádnej rozdíl :D.

Budou? Zajímavý, že zatím s tebou nikdo nesouhlasil :D. Zatím jen se mnou. Tak tu nemel ty tvoje sračky. Když jsem byl děcko, taky jsem si nechal těžko něco rozmluvit, i když jsem věděl, že už to nemá cenu. Jenže to je to potom blbý říct najednou "máš pravdu" :D. Jestli nevidíš ve hře při 40FPS ten rozmazaný obraz při pohybu a při 60FPS krásně zaostřený, tak jsi slepý a nemá cenu se s tebou hádat. Protože slepému těžko něco vysvětlíš. Furt jen meleš, ale kde jsou důkazy? :D Fakta? Takhle mluví dítě. tak mi ukaž ten tvůj fakt ty ňoumo? :D Prej fakta :D. Fakta bez podloženého důkazu.

Jinak máš pravdu, nění v tom rozdíl :D http://www.techverticals.com/wp-content/uploads/20 12/04/24fps-vs-30fps-vs-60fps.jpg . Ano, tohle je sice 30FPS, ale ve 30fps a 40 je malý rozdíl. Kdežto se 40FPS to bude podobně jako na obrázku. A i kdyby, tak jestli se nepletu, tak o pár komentů výš si se hádal ze stejné kraviny, akorát že neni rozdíl mezi 30 a 60FPS :D a né 40 a 60. Takže to jen náhodou, kdyby jsi se chtěl vymlouvat na to, že tohle je 30FPS a ne 40 :D. Teď tu uslyšíme jak je to stopnuté, tak že za běhu to nejde poznat. Zajímavé, že za běhu mi to přijde stejně tak rozmazané jako na obrázku, kdežto u 60FPS nikoliv.

30fps a 60 uznávám, ale 40 a 60? ne... 40 a 30 je poměrně velký rozdíl, ale když je pak hra naprosto plynulá, tak těch 20fps nedělá nic a nechápu co si tím dokazuješ, navíc je to nekonečná válka, většina lidí ti řekne že rozdíl mezi 40fps a 60 nepozná, ale pár debilů jako ty se budou hádat, dokud jim hlava nepadne na klávesnici únavou.

Bože, 40 FPS neni ani o polovinu větší FPS jak 3FPS. Jestli máš aspoň trošku logiky, a na základní škole už jste brali procenta, tak u těch 40FPS ten obraz bude stále rozmazaný. Né míň jak o čtvrtinu. Určitě ale nebude stejně zaostřený jako při 60FPS. Já se nehádám, to ty sji se začal hádat a nadávat do kreténů. Ovšem to jen svědčí ještě víc o tom, jak momentálně zapomenutý si :D. Už i krátkodobou pamětí trpíš. No, to už je docela dost věcí :D. Boha jeho, i kdybych t předložil další video a obrázek, kde je jasně vidět rozdíl, stejně se budeš hádat, že máš pravdu. Protože většina jednoduchých lidí jako ty, prostě nepřizná barvu, i kdyby jim člověk podstrčil sebevětší důkaz.

Ty jsi mi něco vysvětlil? Promiň, ale nechci se učit kraviny :D. Nebudu si nechávat vysvětlovat od někoho, kdo jednou řekne, že ve 30 a 60FPS není rozdíl, a pak že 30FPS a 40FPS je něco jiného, že najednou se z těch 30FPS oproti 60 rozdíl udělal. Ukonči to sketo. Jsi průhlednej jak skleněný hov*o. AKorát jde vidět, že už tě nenapadají argumenty.

Zase ty tvoje mají kvalitu toho zmíněného trusu. :-) a je to fakt, nezdá se to, ale těch 10fps dělá hodně, ale špatně se to vysvětluje a natož tak nelogickému člověku, který se chlubí akorát tak věkem.... ubohost, máš keců plnou hubu, ale stejnak z nich výjde vždy hovno... já končím, je to jako přesvědčovat Hitlera, aby pozval žida na večeři. (o co že to nevydrží a sesmolí nějakou hovnaplnou větu, jen aby měl poslední slovo ;-))

Mé tvrdohlavosti? Někdo kdo říká, že mezi 40 a 60FPS není žádný rozdíl, mi říká že jsem tvrdohlaví. Jaká hořká ironie toto :D. BOŽE ZA CO MĚ TRESTÁŠ :D. Jestli chceš, tak ti udělám exkluzivní video přímo pro tebe, kde je 40FPS a 60FPS. Jenže i tak tu budeš tvrdit, že v tom neni rozdíl racochejle :D.

a ty máš zase hubu plnou sprostých slov a žádného moudra,nechápu,jak se mohla z diskuze o hře a problému s fps,který se týká hodně lidí, v takovou debatu o tom kdo má větší ,,ego" a vyřkne víc nadávek a ponižujících nesmyslů

Ano dostavovala. A k tomu ještě tvoje jednoduchost. Že bych byl věštec? :D cituji svůj komentář "30FPS, ale jestli ti nechybí mozek, tak bys to pochopil. To já jen tak, aby jsi ze sebe nezačal dělat vola ještě většího, jakože "40FPS neni větší ani o polovinu jako 3FPS? Aha" a podobné tupé řeči co by jsi si vymyslel."

Vždyť jo, na tvé pomocné škole kam chodíš se ti určitě hoděj při vyučování :D. Jsi ubožák že už tě nenapadají lepší argumenty. Hůůů, asi tu pánovi došla slova :D. Neviděl jsem žádný argument na můj předchozí komentář. Jak zajímavé.

Jo nad tím si lámu hlavu pořád. Jen nejsem typ, co by si nechal všechno lbit. A prostě když on se tady ohání nesmyslama a ještě k tomu nadává ostatním do kreténů jen za vyjádření se a aby toho nebylo málo tak ještě že jsem si s tím začal já :D, tak to mi normální nepřijde. Ale dobře, už klid.

ja si asi kupim aj FC3, kedze jednotku a dvojku som tiez kupil. a kamarat hovoril,ze to je dobre a chcem hrat coop. poslednu dobu ma len nasieraju. nfs most wanted hrozna optimalizacia. 40fps to ide v meste. racingovka :) ea a criterion to zevraj riesia,ale uz tje tomu mesiac. kupil som si hru a nemozem ju hrat,lebo mi to na highedn masine seka. AC3 takisto. v bostne s najnizsimi detailami na highend masine tiez. asi zacnem iba cracky hrat. ako fakt. jediny BF3 ma nesklamal a ma podporu aka sa patri.

Vždyť je to směšné, na konzoli to sice vypadá trochu hůře, ale stejně, na to, co v tom krámu je hra jede bez problému, a lidi z high end sestavami maj problémy, ty vývojáři si dělají z PCčkářů prdel, zkoušejí naši trpělivost, kdyby si s optimalizací pro PC dali tolik práce jako pro konzole, tak si na 5 let starým šuntu zahrajeme každou novou hru alespoň na medium....

NO bud rád že sis koupil AC 3 a ne FC3
watch
problemy maj i origosky a bugu je vic, u AC3 co vim jen optimalizace a bugy mirne ale za to FC3 az beda ale hra je to peckova to jo, urcite zaparima mozna i kupim az bude radne opatchnuta.Jestli ne tak uz na ne kadim a nekoupim nic orig

Vypadá to, že se konečně něco děje. Dnes se mi stáhly nové ovladače pro grafiku (mám podprůměrnou GTX 560 Ti) a fps kolísá v 95% mezi 50-60 snímky namísto předešlých katastrofálních 30 - 60, vše při nastavení Vysoké. To trhání obrazu už je tedy mnohem snesitelnější, místy neznatelné kdybych neměl nahozený Fraps a taky méně časté. Teď by bodl patch od UBI, který by mohl vychytat zbytek mušek a jde se pařit. Doufejme že to tak bude...

MP pro mě nebyl problém. Tam jedu vše na max hd rozlišení 8x AA s krásnýma 50+ FPS. Ale mám ATI. Také vyšel nový driver a ještě jsem ho nezkoušel v AC3, protože jsem si řekl, že AC 3 nezapnu dřív, než nedohraju ac2, acb a acr. Chci si to nejlepší nechat hezky na dovolenou :).

Dnes jsem dohrál dvojku a načnul brotherhood. Jenže já vůl, ještě než jsem začal hrát AC2, jsem si zahrál revelations, ale to mi vůbec nevadí, protože je to vážně skvělá hra se skvělým příběhem. Takže když si jí zahraju ještě jednou, nic proti tomu nemam. První díl vynechávám. Byl dobrý, ale Ezio mi sedne víc a už jsem jí 2x dohrál, takže vím kdo je Altair, co se mu stalo a to mi k ostatním dílům stačí :).

ja som dohral len jednotku. ta sa mi velmi lubila. ostatne som vynechal. 2ku som hral len hodinu max. rozmyslam,ze si zahram revelations,ale uz som nacal trojku. ja si uz ani nepamatam ako skoncil v prvom diely altair. vie mi niekto napisat,resp. da sa napisat v piatich vetach ako skoncili vsetky casti okrem poslednej trojky? viem, ze tam ide o koniec sveta a viem kto je judo napr... Ide mi len o altairov a eizov pribeh. v relevations je vlastne eizo, ale starsi? :) spoileriky spoileriky. dik

Hele vážně ti doporučuju zahrát si 2ku. Ani brotherhood, ani revelations nesahají 2. dílu, co se příběhově a i hratelností týče, ani po kotníky. Jestli tě bavila 1. tak 2. díl je asi 7x lepší :D. Vážně příjdeš o hodně. Příběh je naprosto famozní.

Řím je jen v brotherhoodu a na konci 2. dílu v poslední misi. Tam ale nemáš volnost, vlastně jsi jen v Římě na nějaké budově a pak v ní. Každopádně je tam asi 6 jiných měst, ze kterých jsou Benátky a Florencie o hodně hezčí a atmosferičtější než je Řím. A k tomu je každé jedno město (z těch co jsem zmínil) podobně velké jako Řím v brotherhoodu.

Mne ani patch nepomohol.. už mi nainštalovalo aj 1.03 ale fps mam stále nízke.. aj som po skúšal dačo čo radili či už s .ini súborom alebo programom na grafickú kartu (RadeonPro) V Bostone mam fps cca 10.. však to sa nedá hrať. Ale keď sa pozerám do neba alebo keď som v menej obydlenej časti tak sa to ide cca 30-40 fps.. nechápem tomu a už začínam ľutovať že som to kúpil.

Grafickú kartu mám ATI Radeon HD 5700 series

Aspoň myslím že dobře jede na nvidia gtx 5xx a 6xx já mám hd 7950 vapor-x oc boost(oc) a fx 6300@4.5ghz s 8gb ram a při hraní na max.set. a 1920x1080 mam v Bostonském přístavě 36-41 fps a normálně při hraní mám avg. 49.714 fps(Boston) oproti kámošovi co má levnější gtx 560 ti a intel i5 2500k(non OC) + 8gb ram na max a taky 1920x1080 má téměř ůplně stejný výkon. Mě třeba jede líp DMC.