Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LEGO Harry Potter - years 5-7 - zrušení Hráče 2

Ahoj, hraji výše uvedenou hru, a už asi půl hodiny nevím jak zrušit hráče 2, kterého jsem omylem spustila. Opravdu se v tom nevyznám, a dost mě to při hraní omezuje (druhá postava nechodí za mnou, musím s ní chodit manuálně). Nevíte někdo jak to zrušit ?

Když nakoukneš do nastavení ovládání mělo by tam být Start/Pauza. Nastav si tuhletu položku pro druhého hráče - třeba na F4 (to máš jedno)- a pak ji ve hře stiskneš a bude tam Odpojit. Klikneš a měla bys hrát zas sama! :-)