Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of tanks - seká se

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co by mohlo způsobovat sekání hry, když sem měl win. wista měl sem fps: přes 70 a šlapala bez problému, ale po přechodu na sedmičky mi fps: lítá od 4 po 40. Sedmičkama to asi nebude, ale takle mi to začlo blbnout.
Tak dík za případné odpovědi.

Ahoj prosímtě jaké ovladače,jaktěživ mi o tom nikdo z našeho klanu neřekl a už mají někteří 9 tier atd vědí o mích problémech.Víš mé problémi jsou.

1- první bitvu mě to vždy vyhodí a pak se tak opakuje po 30min hraní ale vždy když najíždím na bitvu v garáži je to ok hra může být zapnutá celí den a nic,když hraji déle tak mě to nejen že vyhodí do přihlašovacího menu ale rovnou ven ze hry vždy mi vyskočí okénko z anglickými větami bohužel nerozumím.

2- Mám rozjetou bitvu a pokaždé když narazím na nepřítele tak se klepu aby se mi to neseklo,sekne se mi to vždy tak,že se jakobi zastaví čas slyším pouze motor a můj tank si jede kam chce věčinou to končí smrtí bez šance se bránit.

3-Do bitvi se dostanu vždy jako poslední a někdy už je bitva pár vteřin rozjetá.

4-Můj PC začne při přihlášení do bitvi šíleně pracovat a je tomu tak i při spuštění bitvi.

Mám PC 6 let starý je to sestava jedu na XP profesionál Hra však při začítcích mého hraní byla v poho jasný měl jsem sníženou grafiko atd dá rozum mám starý pc ale vše běželo vpohodě ale po poslední aktualizaci... nová verze zvuku motoru zvuk děl atd mi to začlo takhle katastrofálně blbnout.

Prosím jaká sočást mého pc by mohla bít příčinou a pokud víš dalo by se to nějak zlepšit.ps řekni mi alespoň co je na mém pc vpr.... dík