Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 cd key

Potřeboval bych pomoct s Mafií 2 cd keys, nainstaloval jsem podruhé mafia 2 na steam a píše mi to že tento cd key již byl zadán určitě všichni vítě oč jde a já bych potřeboval co mám dělat nemám stímdle moc zkušenosti. Viděl jsem na jednom videu že se má napsat nějak na steam ale já nevím kam.

Děkuju za pomoc, omlouvám se za pravopisné chyby ;)

Na Steamu nic podruhé neinstaluš. Na Steamu se přihlásíš na svůj účet, necháš si zobrazit všechny hry (tedy i momentálně nenainstalované), najdeš "Mafia 2" a klikneš. Stáhne se ti znova, podruhé, potřetí, podevadesátéšesté.

Co to vlastně provádíš?

No já jsem Mafii 2 měl na starém účtu na steamu a já mám teď jiný účet a k tomu starému neznám heslo a ten starý účet má i můj stará e-mail a já ten starý e-mail úž nepoužívám ani k němu neznám heslo. Tak jsem se chtěl zeptat jestli by to šlo nějak změnit ten cd key abych mafii 2 mohl nainstalovat na můj účet, který teď používám.

Takže když je to tak, jak píšeš, tak si nejdříve najdi heslo k majlu.

Jde to několika způsoby, stačí kliknout na odkazy typu "ztacené heslo", "co dělat, když ztratím heslo -> jak ho získám zpět" etc...
Až budeš mít mejl, napiš na Steam support. (anglicky)

Jestli s tím budou nějaké problémy/dotazy, napiš to sem na Poradnu...