Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dirt 2 ovladani

Dobry den chtel bych se zeptat k cemu slouži v Dirt 2 nad tachometrem takove 4 "blesky v kolecku" a cim se to ovlada jakou klavesou?dekuji
Upravena velikost písmen. (Kurt)

V manualu nic neni.ale prisel jsem na to po dlouhdobe snaze zkouseni na klavesnici.Jinak se to v prubehu zavodu kdyz auto naboura tak se stiskne F1 a pak se ta faze posune F3 dozadu a aktivuje se to F12.Tak snad to bude pro druhe mene obtiznejsi.Tak teda diky..