Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani hry .. čím to je grafikou nebo Pc

Mam hru Flatout 3 a seka se mi pozadavky hry sou takove OS: Windows Vista/XP CPU: 2.2 GHz RAM: 2 GB Video card memory: NVIDIA GeForce7600+, ATI X1800+ 128 MB Disk space required : 4.5 GB DirectX®: 9.0c

Mam pc Windows 7 ultimate procesor AMD Athlon Dual corw 2.80GHz ram 2 Gb a grafika integrovana na zakladni desce 256MB .. zakladni deska GiGAbite Ultra Durable 3 Motherboard GA-MA78Gm-UD2H

Kdyz mam hru na nejnizsi pozadavky a rozliseni je vse ok ale kdyz zvetsim pozadavky a ost seka se to cim to je grafikou?

Dikec za radu takze kdyz koupim grafiku napr nVidia: GK ASUS EN8400GS/P 512MB DDR2(64bit), DVI/D-Sub, PCI-E, + low-prifile tak by to bylo vse ok ne? a jeste bych rozjel Hru The Saboteur .. pac kdo ma grafiku Ati tak se to seka.. jak u me:-)

S ani jednou zde vyjmenovanou grafikou si moc nepomůžeš. Obě (jak ta 8400, tak ta GT210 jsou totální sračky, na úrovni té tvé integrované grafiky). Chceš-li dobrý poměr cena/výkon, pak bych doporučil HD4670, dá se ještě i dnes považovat za herní grafiku. Rozhodně nebrat nic od nvidie v této cenové relaci, obzvláště pak ne cokoli jako GT210, GT220, což jsou přeznačené staré "ojetiny" s prašivým výkonem.

P.S.: 64bitové karty rovnou vyřaď, ty byly pomalé vždycky. Herní karty mají alespoň 128bitovou sběrnici.