Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 2 čeština

Zdravím, potřeboval bych poradit kde stáhnu češtinu do hry Far Cry 2.
Zkoušel jsem hledat všude (hlavně google), ale ten mi nic nenašel a nebo nějaké kravinky, které se mi nepodařilo rozjet. Poradí někdo?

Hra vyšla u nás s češtinou "z výroby", takže legálně češtinu neseženeš.

Vrať Google, ať ti ho opraví. Pokud do něj zadáš "far cry 2 čeština", hodí ti to dostatek odkazů. Holt budeš muset pohledat i na temných stránkách internetu...