Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty 4 černé textury+extra lagy

mam windows vista Ultimate 32-bit
radeon hd 2400 pro
AGP
Amd Athlon 2500+
1,5GB ram
Call of duty 4 mi na windows xp fungovalo bez problému ale ted mam windows vista ultimate 32-bit spustim hru naběhnu do hry a všetsky zbraně,auta... jsou černý a hra strašně sekááá neví čim to je ? lidi všude říkaj ovladače ale prd!houby zkoušekl jsem několik 10 ovladaču a nepomohlo ani directx ! ovladače mam od tvůřce počítače www.sapphiretech.com
děkuju za odpovědi

Minimální požadavky:
>> Procesor: Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz nebo AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+
>> RAM: 512MB RAM (768MB pro Windows Vista)
>> HDD: 8GB volného místa na disku
>> Grafická karta: NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 nebo ATI(R) Radeon(R) 9800Pro

co to s tim má společného - ty nároky ... ?? > píše že s XP mu to běhalo v pohodě.
A to že jsi zvíraznil nároky CPU znamená co? Copak CPU způsobuje špatné textury a má tak velkej vliv na fps (když mu to s XP běhalo OK) ??
Zkus jiný ovladače. především od grafiky. Dále pak je možné, že máš staženou kopii s crackem a nerozumí si to s Win Vistama ... :-/
Zkus taky přeinstalovat hru a nainstalovat patche do hry.

lamo ! furt uvšech příspěvku nároky .... to je už starý ! a už jsem přišel na řešení a ty furt nesplnuji mini... nároky OMG ! Dřív jsem to hral na vistách i xpčkách skoro na max ty semka sereš nároky ?
Vyřešil jsem to tak že jsem odinstalloval ovladače a nainstalloval verzi 9.11
ve hře jsem musel vypnout vsync ! a zapnout stíny ! fakt díky za rady ! ale slabý !

Vyřešil jsem to tak že jsem odinstalloval ovladače a nainstalloval verzi 9.11

- to jsem ti radil už dávno LAMO !

ve hře jsem musel vypnout vsync

To je samozřejnost, pokud máš PC pekáč. Předpokládám, že ani nevíš, co že jsi to vypnul LAMO.

a zapnout stíny

to normální hráč dělá automaticky ...

Jinak ten vsync a stíny rozhodně nedělaly to, co jsi popisoval .. Lamo!