Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty 2 - délka stahování aktualizací ?

Zdravím Vás. Po úspěšné instalaci se hra začne pomoci Steam aktualizovat. I po zrušení aktualizace Multiplayer se mi odhadovaný čas aktualizací rovná několika hodinám ? ? Má někdo zkušenosti zda to odpovídá ? Pravda rychlost mám nízkou 100 kb/s, i přesto se mi čas zdá extrémně dlouhý ? A bez aktualizace nelze hru spustit. děkuji za poznatky

100kb/s = 12,5kB/s. Tedy za minutu 3/4 megabajtu. Tedy za hodinu 45MB.
Co je divného, na tom, že pak aktualizce trvá i několik hodin? Je dnes zcela běžné, že patche mají i stovky MB (když hry mívají často nad 10GB).

Budeš muset vydržet. Nebo si pořídit lepší připojení ;-)

Nevim, nejsem matematik. Ale za hodinu stáhnu obvykle zhruba 300 Mb, takže takhle k datům jak já je mám. A co se toho původního dotazu týče, tak mi u dané hry manažer aktualizací po instalaci deklaruje odhadovaný čas stahování při rychlosti 100 Kb/s 19 hodin. Takže mě konkrétně zajímá zda se třeba omylem nepokouší hru znovu stáhnout i když už je nainstalovaná a nebo co je to normální? Tedy hraje tu hru prosim někdo a je to bežné či kde je chyba ?

45MB (při rychlosti 100kbps) x 19 hodin, to znamená 855MB
Pokud je tvoje slutečná rychlost stahování kolem 300MB/hod, tak to bude trvat 3 hodiny.

Změň si předvolbu (rychlosti připojení) přímo ve Steamu: File - Settings - Downloads a tam nastav "DSL/Cable > 2M"

Hru nemám, neznám. Ale je klidně možné, že tak velké patche na ni mohou existovat.

-----
Je potřeba rozlišovat Mb a MB (bit x bajt). Jeden megabajt je 8 megabitů. Kolik tedy za hodinu skutečně stáhneš, 300MB nebo 300Mb?

300MB tedy , nejsem matematik. Ale lebo se mi to prostě nezdálo, to nejde tak dlouho aktualizovat hru ?, a i po 5 pokusu to nešlo, tak sem to zase odinstaloval a zase nainstaloval a ted to maká a aktualizace byli vyřešeny za 10 vteřin. Tedy kde se stala chyba, že si to ten Steam manager asi zacal stahovat znovu celou hru, to jde. Něco chtěl prostě 19 hodin stahovat. Ale ještě jsem prvně zapoměl potvrdit aktivaci nově založenýho účtu co po vás chtěj aby jste to mohli hrát. Takže kdyby se to snad taky někomu stalo, pomohlo mi to prostě přeinstalovat anebo byla chyba, že jsem před pokusy o spuštění hry neměl aktivovanej ten účet u nich. A závěrem přeji všem mnoho krásných zážitků s touto skvělou hrou