Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Guild Wars

Zdravím všechny hráče MMORPG,můj dotaz je jednoduchý,chtěl bych začít hrát Guild Wars a nevím kterou edici koupit.Na Xzone je jich více,našel by se někdo kdo by poradil jakou koupit,jestli má cenu pro občasné hraní zakoupit i datadisky,nebo se vyplatí koupit sběratelskou edici,která obsahuje vše zatím vydané od původní hry Guild Wars.
P.S. existují nějaké české,alespon lehce aktualizové stránky týkající se Guild Wars - na netu jsem spíše nic nenašel.
Děkuji za rady.

Ještě ohledně "není" klasické MMORPG - co si pod tím mám myslet?Zkoušel jsem Aion,ale free servery jsou spíše nefunkční,ale jako odreagování je tato hra dobrá - možná díky grafice,která je vyvedená.Je nějaká hra více než podobná Aionu?