Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia

Mám problém s hrou mafia,som 18 tej misii ked mam ukradnut debny z prístavu,akurát ked ukradnem nakladak,
tak ked sa zveziem spat do pristavu, by som mal vylozit debny a nalozit ine,len problem je v tom že chlapik ma nevpusti ,že mam debny vylozit,ale to sa mi nepodari..vie niekto riešenie,či je to len bug?

http://www.mafia1.estranky.cz/clanky/mafia-navod/n avod

18. Jen tak pro radost
Opět klasický začátek a všichni tři jedním autem dojeďte na určené místo na Works Quart. Zde vystupte a po malé ukázce jeďte s Paulem k přístavu. Před podnikem vyčkejte až vyjede náklaďák a opatrně ho následujte. Odbočí do malé uličky a zajede do skladu. Vy jeďte dál a za rohem zablokujte silnici. Auto až vyloží náklad pojede touto cestou nazpátek. Bude muset zastavit a vy toho využijte a řidiče vytáhněte z auta. Nesmí vám utéct a tak ho vezměte pálkou a až bude ležet získejte jeho doklady. Pak nastupte do náklaďáku a zajeďte nazpátek do skladu. Od brány se dejte rovně až uvidíte napravo nápis expediční sklad a vlevo na rampě chlápka hlídajícího skladiště. Zaparkujte náklaďák zadní částí auta k rampě a jděte si popovídat a chlapíkem. Ten Vás pošle vykládat bedny a na chvíli si odskočí. Toho využijte a naložte 6-7 beden na náklaďák. Pak rychle za chlapama u beden které máte přenést do skladu. Promluvte si s nimi a oni Vám pomohou. Až budou všechny bedny ve skladu přiběhne onen chlapík podívat se jak jste na tom. Pak se vrátí na své původní místo a vy si sním jděte promluvit. Jakmile znova odejde naložte zbytek beden a jeďte k bráně. Nanic nečekejte a rychle na smluvené místo. Budou Vás pronásledovat a nepodaří-li se Vám je se střást čeká Vás na domluveném místě přestřelka. V okolí je postavená brokovnice. Na smluveném místě na Vás čekají parťáci a odvezte opatrně náklad do skladu .

V opatchované hře se dá nastavit jeho složitost. Na "lehká" vyhraju 2x ze tří startů.

Mně chybí v Mafii nemožnost ukládání během mise. Ano, nutí to hrát opatrněji, ale když jsem po desáté začínal misi v patrových garážích, protože ti mí dva pitomci se nechali zastřelit, pěnila mi krev v žilách. Většinu doby jsem pak špekuloval nad tím, jak je někde nějak zablokovat, aby nemohli chodit (a udělat celou misi pěkně sám).

Takových neovlivnitelných misí bylo víc, třeba ochrana Sallieriho na obědě.

ten závod bol utrpenie,to auto bolo neovladatelne hlavne v zakrutach jedine ked som znizil rychlost,tak som ostal na ceste,ale všetci ma predbehli,iba na rovinke som ich dobehol.som si dal neskor nastavenie na uplne lahke,iba vtedy som vyhral.a hral som na klavesnici.ale celkovo ma hra bavi celkom dobre riešene ziaden stereotyp...