Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Euro Truck Simulator

Dobrý den.Mám problémy s grafikou u této hry.Hra se musí hrát v directX a při instalaci hry mi to nainstaluje openGL a nejde přepnout na directX.Mám grafiku Intel(R)G33/G31 Express Chipset Family.Paměť 384MB a na hru stačí 128MB.DirectX mám v pořádku v PC a dělal jsem diagnostiku a vše bez problémů.Všechno mi funguje v pořádku a i jiné hry,ale jen tahle se mi nedaří rozjet.Už si s tím nevím rady.V OpenuGL se to nedá hrát a je hra je rozmazaná a modrá.Nevíte jak mi pomoct tohle vyřešit?Můj mail je miroslav30@seznam.cz.Děkuju za každou radu předem.

Euro TS je najvacsia sracka aku si mozes stiahnut, ak si ju kupoval tak si zbytocne minul aspon 300korun, radcej si si nimi mohol podpalit cigaretu. Ak si dobre pametam vyrobilo ju ceske studio SCS Software ktore sa pravidelne stara o prival odpadu do herneho sveta. Grafika je primitivna, prosredie jednoduche, vsetky modely (az na tie trucky) na hovno, napln misii, naco to tu vobec pisem pozri si recenziu napriklad na sektore euro_truck.htm

byt tebou dakoval by som tvojej zostave za to ze ta ochranila pred takou blbostou...

ale no tak neveril by si kolko ludi stiahne hry z warfor kde je na ne perfektny popis len preto aby si uploader nasiel ludi ktory budu stahovat. Vacsinou ich ani nenapadne precitat si recenziu (nevravim ze je to zrovna tento pripad) Mozno ze som mu nepomohol,ale to ani vy. A ak som aspon 5 ludi ktory si precitali moj prispevok (alebo aj tu recenziu) odradil on instalacie tejto hry niekedy v buducnosti, mozem dnes v klude spat. A za tym ze je to herny odpad si stojim, mal som tu cest hrat ju.

Hra by mala mat stranku s technickou podporou (osobne o tom pochybujem). Kupoval si ju takze niekde na krabici alebo v nutri by mohla byt stranka alebo mail na autorov. Skusil by som tiez reinstal, ale to si uz asi skusal. openGL by som prepol na directX v menu hry, alebo priamo pri instalacii. Niektore hry nemaju options priamo v hre ale v exe subore ktory sa nachadza v priecinku z hrou. nic ine ma nenapada