Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem two worlds 2

Nevíte jak je to s češtinou na u TW2 patch 1.3? U 1.2 jde, ale na 1.3 už ne nevíte nědko jak hrát CZ u na 1.3? díky

two-worlds-2-cestina

4 Rampouch Rampouch | E-mail | 22. září 2011 v 0:38 | Reagovat

Ahoj zakoupil jsem Two Worlds 2: Pirates of the Flying Fortress na steamu verze 1.3 a nejde mi do ní dát čeština prosím o radu. Děkuji moc za odpověď
5 superman25 superman25 | E-mail | 23. září 2011 v 18:18 | Reagovat

[4]: když doinstaluješ potff vyjmi z instalačky z cz a wdfiles ty 2 soubory a nakopíruj je do hry do wdfiles pak mi začala čeština fungovat pokud nemáš kde vzít instalačku stáhni nějakej warez a nakopíruj to jak sem napsal funguje mi to taky tak
6 Lad Lad | 23. října 2011 v 23:33 | Reagovat

Diky supermane...pomohlo.