Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam, jak obnovit hru ze zálohy ?

Věděl by někdo poradit, pokud to tedy takto vůbec jde, jak obnovit hru ze zálohy ? Původně jsem si takto chtěl usnadnit práci s aktualizací her po přeinstalování PC, ale nevím jak spustit obnovu těch her ? Taky se možná pletu a podle mých představ to tak ve skutečnosti ani nefunguje, ovšem proč by tam potom byla možnost zálohovat soubory hry ? Když si ve Steamu kliknu na danou hru/vlastnosti/místní soubory, je tam položka zálohovat soubory hry. To mi následně například u CD MW2 vytvořilo složku s 27 datadisky o celkové velikosti 16.5 GB. Není tam už ale nikde spouštěcí soubor pro obnovu, ani jsem nevyštudoval někde v nastavení Steamu, jak tu hru teď obnovit ? A abych nemusel hru instalovat z DVD a následně zase aktualizovat , tak taková možnost by mi ušetřila spoustu času, protože při mém pomalém připojení trvájí aktualizace moc dlouho. A tak jsem měl za to, že by to takto mohlo fungovat, ale jak jsem psal, nevím, jak tu obnovu teď spustit ? Děkuji případně předem za nápovědu.

Hele, tohle jsem už absolvoval a zdá se že to mají nějaké posrané... měl jsem ten samý problém. Ale zdá se, že když ti hra vytvoří složku v steam složce (C:/Program Files/Steam/SteamApps/Common) třeba Metro 2033 tak si celou složku zálohuj (na externí HDD, flashka, dvd jak chceš) a po reinstalaci naisntaluje normálně hru z disku který jsi si koupil jako originál a PO instalaci zkopíruj zálohovanou složky do Common a nahraď původními soubory (nebude jich tolik) pak restartuj steam a klikni na hrát u té hry a hra se buď hned spustí nebo začne ověřovat soubory (cca minuta) a pak spustí hru.

U Garry'S Mod se mi to nepovedlo.. jen mi to rozhodilo jádro programu tak nevím jak u téhle hry.

Jinak četl jsem všechny komenty a zkousil všechny rady, ale nic nepomohlo jen sem viděl rádoby obnovovací menu a pak nic.