Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legenda poselství trůnu 2 Instalace

Zdravím nainstaloval sem si tuto historickou hru, v dřivější době sem ji již měl v PC.
Ovšem narazil jsem na menší problém když spustím launcher mám možnost pouze spstit a ne instalovat jako by ta hra už byla nainstalovaná, po kliknutí na "hrát" buď počítač nijak nereaguje nebo mi vyhodí chybu, obavám se že je to pozůstatek z minulé instalace(program jsem odebral přes ovladací panely)--- v seznamu aplikací už není.
Dík za rady :)

Většinou pod tím názvem, který bývá v Program Files, zkus hledat podle společnosti, která tu hru udělala/vydala. Pokud to ukazuje v menu pouze "Hrát" a ne "Instalovat", tak tam prostě někde je, není úplně odinstalovaná. Pohledej.
Já nedávno našel v registrech hru, kterou jsem odinstaloval před půl rokem.

Sice jdu nejspíše s křížkem po funuse, ale přesto...
Měl jsem stejný problém, v nabídce jsem měl jen spustit a instalovat nešlo. Zbylé registry které je třeba manuálně smazat najdeš v
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Fenix Team
... a smaž celý soubor registrů Fenix Team. Pak už mě hra šla normálně nainstalovat.

(Btw. několik let jsem hru nehrál a za tu dobu mi na ty registry nepřišel ani zmiňovaný Ccleaner)

Např mě to pomohlo :) Napadlo mě to už dřív že budu mít někde špatné registry a hledal jsem je, něak jsem byl línej zmáčknou CTRL + F a napsat Legenda či mě to prostě nenapadlo a neboť jsem měl v hlavě celou dobu že tuto hru udělal někdo jiný než Fenix Team tak jsem tu složku ignoroval ... dík