Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO PROBLÉM

Zdravím mám takový problém, že když mluvím v teamu tak mě slyší, ale když oni tam mluví tak já je neslyším. Je to jako kdybych je měl mutné, ale nemam. Neví někdo co stím ?

Ahoj, myslim si, ze pokud opravdu nemas nikde ve hre nastavene, ze je mas mutne, tak je tu moznost, ze mas nejaky spatny config, nestahoval sis nejaky config?
Pokud ano, zbav se toho configu preinstalovanim csgo do TOVARNIHO nastaveni, je dulezite aby to bylo do tovarniho, jinak se toho configu nezbavis.
A pokud si zadny config nestahoval a ve hre je mutne nemas, tak se obavam, ze jedina moznost je taky zkusit dat csgo do tovarniho nastaveni. Opravdu nikdo nevi, jestli ses omylem nehrabal v nastaveni, nebo do hry nepridaval nejaka pochybna vylepseni.
Blbne ti to uz od zacatku cos tu hru nainstaloval?