Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ARK: Survival Evolved

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti se hrou ARK Survival Evolved .., chci si ji pořídit ale potřeboval bych na to lepší procesor tak jsem se chtěl zeptat jaký by úplně s přehledem na to stačil ? Abych mohl hrát třeba jen na střední detaily na 1920x1080 bez záseku prosím ??

Počítej s tím, že ta hra ještě nevyšla - i když slíbili, že vyjde už před rokem, viz http://store.steampowered.com/app/346110/ARK_Survi val_Evolved/

Těžko tedy hodnotit, jak se beta i z hlediska optimalizace a nároků bude lišit od finální verze, pokud vůbec někdy vyjde.

---
60euro, za to, že se stanu betatesterem nehotové hry, jim snad hráblo… ::) Mám dojem, že to stálo výrazně méně.
edit: není to dojem, isthereanydeal.com