Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s League Of Legends

Dobrý den, vlastním asi 8 let starý notebook acer na kterém jsem si nedávno nainstaloval hru league of legends.

Minimální HW požadavky splňuji.
Grafické ovladače mám též aktualizované a nainstalované.

Problém je, že když zapnu hru (pro ty, co lolko znají: po výběru championů se mi zobrazí načítací obrazovka, ale když hra naběhne můžu hrát tak 3 vteřiny a potom černá obrazovka a nemůžu nic nědlat, nb na nic nereaguje, zvuk ze hry ale pořád jede.

Někdy ani hra nenaběhne, pouze načítací obrazovka a těsně, než se hra spustí, tak zase černá obrazovka, ale tentokrát zvuk ze hry neslyším)

Zkusil jsem přeinstalovat celé lolko asi 3x, ale nepomohlo to.

Předem děkuji za rady.

Tak, stáhl jsem, co si mi poslal. Spustil instalaci a zhruba uprostřed té instalace mi zhasla obrazovka, jen černo, přestala svítit i moje myš, a klávesnice, kterou jsem měl připojenou k nb nereagovala též (když jsem zapl CAPS LOCK, tak dioda nesvítila).
Nechal jsem ho zaplí ještě asi 15 minut, ale všechno bylo furt stejné, byl jsem nucen vypnout nb "na tvrdo".
Neví někdo, co mám dělat dál?

Tak jsem to stáhl, začal instalovat a tentokrát mi ta obrazovka zhasla až jak to bylo skoro na konci. Bohužel i po 15 minutách byla furt černá.
Když jsem počítač vypl na tvrdo a zase ho zapl, tak jedu na menším rozlišení a nejde mi to dát víc, prostě maximum jde nastavit jenom menší než mám velikost obrazovky.
Co mám teda dalšího zkusit?
A proč je to rozlišení menší?

Tak, zkusil jsem ještě jednou použít DDU a nainstalovat ty druhhý ovladače, co si mi poslal. A oni fungujou!!
Při instalaci nenaskočila žádná černá obrazovka, potom se restartoval počítač a mám už normální rozlišení, co mám teďka dál udělat? Můžu už to lolko zkusit jestli už funguje?