Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový PC a pád hry?

Zdravíčko.. Je tomu možná půl roku zpět, kdy sem naposledy hrál hru Transport Giant (vím že to je velmi OLD hra), ale k věci.
Když sem měl sestavu č.1 (viz. níže), tak mi hra jela úplně v pohodě. Když sem si ovšem koupil nový díly do sestavy č.1, (viz. níže sestava č.2), tak mi hra hází pád hry.. Zkoušel sem reinstalovat systém, jestli to není starými drivery, kompletně jsem se všeho zbavil a hra dělá to samé.
Nevíte kde je problém?

Sestava č.1
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
RAM: 2x2GB Kingston HyperX
GPU: AMD Ati Radeon HD5450
Win: 10 Enterprise
PSU: Cooler Master RS600 600W

Sestava č.2
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
RAM: 2x2GB Kingston HyperX
2x4GB ADATA
GPU: MSI GeForce GTX 600 TwinFrozrIII
Win: 10 Enterprise
PSU: Cooler Master RS600 600W

OS je zajisté legální, jinak bych (za předpokladu, že ovladače, počínaje těmi k základní desce, jsou správně nainstalovány) se zaměřil na ty paměti - zkusit jeden modul po druhém, vystřídat všechny sloty, a hlavně zkontrolovat memtestem (hledej UBCD - je to bootovací médium, takže po vypálení z toho spustíš PC a vybereč činnost, kterou potřebuješ).

Je to takový pád že při hře se objeví černá obrazovka(spadne hra) a musíte restartovat počítač ?

Jestli ano tak takový problém jsem měl i já a je to důvod přehřátí procesoru. AMD se neskutečně hodně hřejí a je potřeba speciální silný větrák na uhřátí.