Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 4 - osady

Prosím o pár rad ke hře Fallout 4.

1) Chápu smysl osad, že je součástí misí (příběhů, děje,...)
Někde jsem četl, že lze postavit vysílač, který přitáhne až 20 osadníků.
K čemu je ale dobré ty osady rozšiřovat - proč třeba 20 osadníků místo těch 5ti?

2) Postavil jsem postele a křesla dovnitř chátrajího domu v Sanctuary.
Je to tak správně nebo začít novostavu domu na některém místě po zbořeném domě? (odstraněném)
V těch stojících, chátrajících domech jsou díry ve střeše a stěnách.
Nevím jestli to není bezpečnostní riziko proti radioaktivnímu dešti či možném útoku nepřítele na osadu.

3) Používají osadníci vybavení kuchyně a koupelny?
(Pokud ne, odstranil bych je a získal tak samostatné místnosti pro postele. (?) )

4) Příjde nějaký útok na osadu?
Kdo? Pár oyčejných raiders?

5) Osadníkům předávám lepší zbraně, aby se mohli lépe bránit v případě útoku na osadu. (má to smysl?)
Použijí je v případě útoku nepřítele?

Děkuji

1) Protoze 20 lidi udela vic prace, ten dela melouny na zahradce, dalsi 4 budou prodavat ve stancich, ochranka a tak dale ..
2) Ty domy se daji vyklidit, aby jsi mel material, z toho pak pristavujes a vyrabis.
3) To si presne nepamatuji
4) Ano, vse mozné, hlavne radioaktivni hmyz.
5) Zajisté (tak jako prace, nekteré osadniky urcis jako ochrance a osadis je do strilen).