Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V se po chvíli hraní začne sekat

Dobrý den. Předevčírem jsem si pořídil GTA V a stáhl si to. Podle doporučeného nastavní od geforce experience mám mít vše téměř vše na nejvyšší. První hodinu šlape vše jak má, druhou se ale dějí věci co by se asi dít neměly. Vše se začne sekat a z 80 fps se během pár sekund stane 50 někdy i 40-30 fps. Když hru vypn ua zapnu znovu, tak se to opakuje. První hodina v pohodě a druhá se seká. Stáhl jsem MSI Afterburner a podíval se co se během hraní děje. GPU 100% 60 stupňů CPU 80% 50 stupňů a asi tak jediná mem se zvětšila o 155mb ze 3400 na 3555 cca. Za každou radu budu moc rád. (počítač je nově pořízený maximálně týden starý)

Deska: GIGABYTE B250M-D3H - Intel B250
Procesor: Intel Core i5-7400
Zdroj: Seasonic S12II-430 430W
Karta: ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX-GTX1050TI-O4G, 4GB GDDR5
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR4 2133
Skříň: Zalman Z1

Tak jistě může. Jenže pokud někdo nemá tvůj PC na svém stole,tak na dálku dostaneě jen samé možné teorie. Tady jedna : PC byl složený z pochybných použitých dílů. Třeba už unavený HDD,nebo prostě něco jinak vadného. Grafika ? Jak se ten PC k tobě dostal a kdo dodal komponenty ?

není, dneska jsou většinou 64bit hry, trochu tomu může pomoct SSD, kterej v případě použití jako RAM (pagefile) je přece jen rychlejší než HDD, já teďka jel chvíli na 8GB RAM a nedalo se to (zrovna u GTA V, BF1, SWBFII) a to jsem ty Win 10 osekal jen jak to šlo a u Star Citizen mi nestačilo ani 16GB - má v požadavcích dopořučení 16GB+ a SSD

při vegetaci je tam TRAA, který je náročný jak hovado AAx8 1080p nedává ani ta GTX1080 vlastně je tak u té hry AA na nic to už je lepší DSR/VSR či ingame frame scaling, jinak jo hra je náročná na RAM zvlášť online, kde se načítá velké množství lokací taky přidali hodně věcí takže jsem se ve špičce dostával na 12GB využití RAM, takže 16 GB RAM je rezerva i mně nespadla nikdy žádná hra s vypnutým swapem