Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna cpu

dobrý den mám pc Lenovo IdeaCentre h535
a chci si koupit grafickou kartu gtx 1050ti
mám už noví zdroj 500w
ale nevím jestli stačí ke kartě procesor mám amd a8 6500
je to už dědeček potřebuji prostě procesor
který by utáhl hry jako je mafia 3 alespon na medium
ceny aby byla tak 2000 až 3000 nevíte někdo o nějákém ? :-)

Dekuju za potvrzeni a dodam jen, ze na tom neni nic spatneho. Proste znackove PC nejsou vhodne pro domaci upgrady, proto mnozi davame prednost skladackam. Znackove PC je proste pro lidi, kteri ho pouzivaji tak dlouho, dokud jde a potom vymeni za nove, coz je OK. Kazdy se prece nechce hrabat v pocitaci a neco menit. :-)