Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mass Effect 1-3 Steam a Origin

Chci se zeptat, mam Mass Effect 2 na Originu, Mass Effect 3 se prodava myslim jen tam a Mass Effect 1 maji ve sleve na Steamu. Jde mi o to, kdyz bych na Steamu koupil jednicku, tak u tehle serie se vzdycky nacitala historie z predchoziho dilu, rozhodnuti, ktere se tam ucinily a tudiz tohle asi nebude fungovat, kdyz nebudu mit vsechny tri pres Origin, nevite nekdo?

Ja uz to cele hral, jak se rika na gameplayich, "neoficialne" :-), ale chci si ty hry poridit a jednou to hrat jeste jednou cele znovu.

Dle mého by to vadit nemělo ale nemám to ověřené, mam vse na originu

Me1 je bez cz avšak se mi podařilo naroubovat ji i na digitální verzi hry, dá se stáhnout z prekladyher. Eu { do 5.7} mimo provoz, pokud by chtel dřív není problém a poskytnu ti ji

Me2 obsahuje cz az na 4 dlc. Na ně cz je ke stáhnutí rpgcestiny {pozornsteam verze neobsahuje csechna dlc}

Me 3 jen origin a cz se dá stahnout taky z rpgcestiny

Ja to ted hrat urcite nebudu, akorat, ze na tom Steamu je ted sleva na jednicku, ale pokud tu nenapise nekdo, kdo treba nektery dil mel ze Steamu a jiny z Originu, tak radeji nic kupovat nebudu a poridim to casem vsechno z Originu, ted uz stejne nemam penize, uz jsem vse utratil na letnim steamovym vyprodeji. :-)

Diky za info s CZ.

Jen na me neudelal dojem ten "prenos" z jednoho dilu na druhy (a samozrejme vypatlanej "duha" konec). Zadne rozhodnuti nemelo po preneseni nejak vyznamny efekt, vetsinou se do story-tellingu prihodilo jen par vet a nic se nezmenilo.
Jediny na co si vzpominam, ze se muselo rozhodovat kdo umre, tak to bylo nekde zezacatku prvniho MS kde se rozhodovalo mezi nejakym chlapem-vojakem a zenskou-vojakem. A to bylo rozhodnuti s nulovym efektem, proste jsi mel pak v teamu zenskou nebo chlapa.