Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 přehřívání

Dobrý den.Na Vánoce jsem dostal PS4 Slim 1TB,a zdá se mi že teď mnohem víc hučí a více se zahřívá.Chtěl jsem PS4 rozebrat vyčistit,ale mám strach protože to stále mám v záruce.Všem předem děkuji za odpovědi.

Pomerne vykonej hardware je uzavrenej v maly nizky krabici, ono se to asi vylozene neprehriva, ale vevnitr bude jeden ventilator a ten jede na plny obratky, protoze je proste celkove teplo a moc chladnyho vzduchu se tam nedostane. Pridanim dalsich ventitaloru hluk jen zesilis, asi o neco klesnou teploty, ale ty nemusej vzhledem k predpokladane zivotnosti PS4 do prichodu PS5 bejt nejak zasadni.

Takze asi nejvic bude vadit hluk, no a potom jedinne nejak vykutit jinou krabici s jinym chlazenim, ale nevim az jak moc je to pristupny, aby tam slo dat neco minimalne stejne vykonneho chlazeni, ale mene hluku.

Jak jsem již psal podle Sony je to prý normální.Nevím jestli bych uspěl s reklamací.Každopádně děkuji.Nad tím chlazením jsem přemýšlel a myslím že až mi na tom skončí záruka,tak to zkusím.Něco podobného sem měl i na PS3 a fungovalo to.

Mozna bohati rodice poridili klimozku, obcas napises takovou vec, ze by to i odpovidalo a normalni clovek se nestaci divit. Ja mam v lete v byte 28 a v zime 20. Ano, je to trochu extrem dany umistenim bytu, ale on i rozdil mezi 24 stupni v lete a 20 v zime muze byt znat. Nakonec i na pocitaci tech par stupnu poznam.