Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Witcher 3 - Rozmazané textúry v dialke (v-sync)

Ahojte,

kúpil som si ho na steame, chcem sa Vás opýtať, mám rozmazaní textúrky v dialke a v in-game sa nedá nastaviť filtrovanie na x16. Hladal som riešenie a našiel som niečo tu na tejto stránke.

https://www.databaze-her.cz/hry/the-witcher-3-wild -hunt/diskuze/?stranka=40

- ako jeden nižšie opisuje - v-sync vynutit přes ovladače grafiky (adaptavní, tam taky vynuť 16x anisotropní filtrování, budeš mít ostřejší textury v dálce, ingame AF není tak kvalitní)

Rád by som to spravil ale neporozumel som tomu ako, viete mi to niekto vysvetliť prosím?

- ďakujem

Rozmazani pri pohybu je MB (motion blur) - aktivni je prevazne pri behu, kdy je stred obrazovky ostry a vse okolo rozmazle dostran na zpusob hyperskoku ze startreku. Pokud chteji byt vyvojari opravdu "akcni" tak to v mirnejsim provedeni implementuji do jakehokoli pohybu.
DoF (Depth of Field) je jakasi kinematozni uchylnost ktera rozmazava vse co je "dal" nebo "bliz" nez vec na kterou ma clovek zrovna namireno (jakoze je radoby-akcne zaostreno na to, na co se zrovna hrac diva). Jenze ve vysledku je hra akorat mene prehledna a otravna, nehlede na to, ze to akorat snizuje FPS, jelikoz ti to obraz krasne vyrenderuje se vsemi detaily aby je to nasledne rozmazalo do uchylne mlhy.
Osobne nechapu proc tyto prznitka vubec vznikla (obdobna blbost je treba mene rozsireny "film grain").