Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS 4 GTA 5 problem obchody single player

Dobry den, chci se zeptat , mam odehrano pouze 12,7 % hry,spise nez pribeh me bavi si jen tak jezdit po meste a zkoumat co a jak,tunit auta atd. Jenze : nevim proc ale nejde mi jit skoro do zadneho obchodu, ke kadernikovi a do dilny pro auta ano ale to je tak vse. Proc nemuzu napriklad jit do tetovaciho salonu,nejake restaurace atd?podotykam ze jsem uplny novacek gta 5 a naposled jsem hral snad pred 8 lety san andreas na pc jeste.do tetovaciho salonu jsem se dostal jen jednou a to kdyz jsem uz ze vzteku odpalil raketu do dveri :-D pak to slo ale samozrejme tam nikdo nebyl. Muze na to mit vliv ze obcas pouziju cheat aby zmizela hledanost policie? Dekuji za odpoved.

Děkuji za odpověď.
No dám příklad, přijedu na to odpočívadlo co je uplně vlevo na mapě, jak se jede kolem pobřeží kousek od místa kde je i v moři ponorka s 25 000 dolary. Je tam na jednom odpočívadle ammo,tatto a obchod s oblečením. DO Amma můžu bez problému, do tetovacího salonu ne ,ale to už se díky Tvé odpovědi vysvětlilo je potřeba hrát příběh , no a do toho obchodu s oblečením prostě nemohu oficiálně jít v žádnou dobu, neoficiálně to jde tím stylem že použiju granát nebo raketomet , tím se vyrazí dveře a můžu jen vybrat kasu s penězma ,ale nakupovat ne,navíc tam ani nejsou prodavači :) . Ale i tak děkuji za odpověd, budu se muset tedy chvilku věnovat příběhu.