Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - Trading Card

Scouts Steam Summer 2017 Trading Card

Boardwalk (Trading Card)

Tourist

Road trip (Foil)

Jsem nakoupil a tohle se mi objevilo v Item Inventory, co to je?

Já jich teď prodal hafo, dalo mi to asi 3 eura.
Normálně v inventáři vpravo dole dáš prodat, otevře se křivka s cenou za poslední období, nastav si cenu podle toho (většinou 0.08-0.10 éček), potvrď, otevři svou mobilní aplikaci steam -> záložka potvrzení -> potvrď, hotovo.
Na email ti pak přijde zpráva pokaždé, když od tebe někdo nějakou položku koupí (částa se připisuje do tvé steam peněženky).

Tak jsem 3 prodal, dalo mi to 0,17EUR, dobry, akorat ctvrta se nechce chytit. No a ted co s tim, kdyz mam v penezence 0,17EUR?

Mam 0,21EUR, uz se prodala i ctvrta karta. O tu castku co mam v penezence by sla nejak ponizit cena hry pri koupi?

Aha a jakto, že někdy jsem dostal dvakrát stejnou trochu nechápu za co to dostávám, na steamu jsem si to četl ale detailně to tam napsané nemají za co přesně. Nějakou jsem dostal hned po pěti minutách hry. To je třeba za splněný nějaký úkol atp..? Nebo to padá nějak random