Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam summer sale

tak nam začali zľavy... mate v pláne si niečo kupiť? ak ano,tak čo?

Ja uvažujem nad GTA V , kedže je o polovicu lacnejšie a mafiou 3 :)

Ja som si kúpil GTA V a Dark Souls III + blackhole (aby som sa troška zapotil :D )
blackhole môžem hrať aj na old pc (som asi v polovici) takže pohoda a tie levely priťahujú dosť na náročnosti.. na DS3 sa veľmi teším.. :D