Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam summer sale

tak nam začali zľavy... mate v pláne si niečo kupiť? ak ano,tak čo?

Ja uvažujem nad GTA V , kedže je o polovicu lacnejšie a mafiou 3 :)

Peknej nakup, na to, ze jsem rikal, ze nic nemaji, ale ono to bylo tim, jak to padalo a nezobrazovalo mi to vsechno.

Crysis 2 Maximum Edition
Dishonored RHCP
Dishonored - Void Walkers Arsenal
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Lara Croft and the Guardian of Light
Max Payne 3
Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition
MotoGP™14
RAGE
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Tomb Raider GOTY Edition

Jinak jeste zvazuju, ale nevim:

Hitman: Absolution - nevim jestli Standrad nebo Elite Edition a nevim jak to je s cestinou, jestli neni, tak zda se da nekde najit? Taky nevim, jestli to nejak navazuje na predchozi dil, ktery jsem nehral?

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - to same, nevim jestli staci Standard nebo to chce Deluxe edici a nevim jak je to s titulkama ceskyma?

Mafia 2 - vubec nerozumim verzi normalni a Digital Deluxe v cem je rozdil a asi budou treba DLC, ktera chapu, ze jsou zvlast? Takze asi spis pockam, jestli jednou nevydaji vsechno naraz.

Prosim te a ten Blacklist, kdyz na Steamu pisou

Requires 3rd-Party Account: Uplay (Supports Linking to Steam Account)

Tak by to melo byt stejny jak primo na UPlay a teda s cestinou? A jeste jak to probiha, to musim mit zapnuty pri hre jak Steam, tak UPlay?

máš to na steamu (na profilu trackuje hodiny), aj třeba ty karty z toho padnou, stahuje normálně do steamapps, ale potom jak tu hru spouštíš bude chtít Upay s účtem a hru tam aktivovat zvlášť (možná to zařídí propojení účtů, ale někdy to chce aj key, který zobrazuje steam při prvním spuštění)

Mne tam totiz neni jasny, co ta Deluxe obsahuje navic, jsem pochopil, ze nejaky zbrane, coz je obvykle stejne jen pro multiplayer a u DLC tam pisou, ze snad jo, ale nepisou jake a jestli je to i pro cistej singleplayer. Proste tohle je nejhorsi, ze tisic verzi a nevyznam se v tom, abych nekupoval neco zbytecne. :-/

Content Includes:

The High Power DLC Pack:
AC S12 Shotgun
GC36C Assault Rifle
MP5-10 SMG
PP-19 Black Market SMG
USP45 Hand Gun

The Homeland DLC Pack:
Single-player and multiplayer co-op missions: Dead Coast and Billionaire’s Yacht.
Tactical Crossbow with Sleeping Gas Bolts
Upper Echelon Suit, 4E Eclipse Suit for the single-player storyline
Gold, Amber & White Sonar Goggles
Exclusive Mercs & Spy Skin
And more!

Bonus suits, weapons, and gear:
Four powerful weapons for any play style: VSS Sniper Rifle, M1014 Shotgun, 416 Assault Rifle, and F40 Pistol.
Three enhanced combat suits: Elite Digital Ghillie Suit, Spy Suit, and Mercenary Suit for Spies vs. Mercs.
Three armor accessories: Ghost Boots, Armored Boots, and Tactical Gloves.

Zbrane, armor, nejaky skiny a dve exra mise.

Tak to pomalu končí.

Slevy (jak je od zrušení denních a flash akcí zvykem) vlastně nic moc extra. Nakoupil jsem pár indie her, jednu (INFRA) jsem dostal. A mimo Steam jsem si pořídil (ještě o dost levněji) Watch Dogs 2, základní hru bez placených blbostí typu slipy za 3 eura.

U WD2 nějak nechápu, proč tak výrazně změnili ovládání hry (IMHO jednoznačně k horšímu), když to z WD1 fungovalo. Jo, dá se to přenastavit. Změnily se i některé mechanismy, GUI je kostrbatější, některé položky jsou hůře přístupné, mapa oproti WD1 stojí za vyliž_víte_co. Odehrál jsem kousek a nechal toho, vrátím se k tomu později. Jízdní model motorek, stejná katastrofa jako v jedničce..

Tohle se prodava dohromady uz delsi dobu, maji stejnyho vydavatele a vysly cca ve stejnou dobu.. Zanrove se to samozrejme k sobe nehodi. Blood Dragon jsem zkousel, kdyz ho davali zadarmo na Uplay a nejak me to vubec nechytlo. Do Call of Juarez bych klidne sel, prvni dil me kdysi bavil dost.

No, zrovna premejslim jakou moto hru hrat, aby to nebylo o bourani, ale zavodeni, FlatOut k mym oblibencum urcite nepatri. Mam ty Formule 2012, ale nejaka hra s normalnima silnicnima autama, snad ani neni. Teda GRID 1 ten je uz letitej a mozna GRID Autosport, ale jinak nic. :-/

Ja uz ted nic kupovat nebudu, treba v zime, ale neni to zase moc technicky?

Jde mi o to, ze nechci simulator, aby tam bylo nejaky detailni nastavovani auta, ale zase nechci ani bouraci a jiny kraviny jako jsou treba novejsi hry ze serie NFS. Jestli si pamatujes na TOCA Race Driver 2 mozna 3, uz si nepamatuju, tak to bylo super, akorat dneska uz si to nikdo nezahraje - Starforce.

Baví tě to F1 2012? V PCars jsem toho moc nenahrál, ale co jsem zkoušel, tak bych to mírou realističnosti celkem přirovnal právě k F1 2012 a taky se to celkem v pohodě dá hrát i na klávesnici (samozřejmě na nějaký rekordní časy zapomeň). Nastavení auta tam myslím je, ale tak na to šahat nemusíš.

Odpovim tady, ale samozrejme dekuji vsem za prispevky.

TDU1 jsem hral kdysi - to prave nechci. Tudiz TDU 2 ne a to The Crew jsem koukal na game play a teda to urcite ne. To je jak NFS, mozna jeste horsi.

Project Cars jsem koukal na gameplaye a do toho pujdu, ale zapisuji na whishlistu a casem, uz fakt ted nemuzu utracet.

Jinak jdu teda do toho The Vanishing of Ethan Carter, protoze par korun - diky a tim opravdu letos konec. :-)

Já beru The Crew jako vyloženě záležitost na rekreační ježdění po Státech. Nějaký děj, to mě tady opravdu nezajímá. Zvažoval jsem teď pořídit ve slevě DLC (motorky, policajti, nová auta), ale nakonec jsem se na to vykašlal. Honit se s flojdy nebo jako poliš nemíním a motorky mají většinou v PC hrách hrůzostrašný jízdní model.

Ja som si kúpil GTA V a Dark Souls III + blackhole (aby som sa troška zapotil :D )
blackhole môžem hrať aj na old pc (som asi v polovici) takže pohoda a tie levely priťahujú dosť na náročnosti.. na DS3 sa veľmi teším.. :D