Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diablo 2:LoD obtížnost

Jako vzpomínku na staré časy jsem jsem si nainst. tuto hru na new PC s win10. Vzpomínám si že po výběru postavy se nastavila obtížnost "snění, nespavost, noč. můra" a po dohrání se odemčela obt. "peklo". Jenže teď jsem si vybral postavu a hra hned začala aniž bych měl možnost si obt. vybrat. Nevíte někdo co to je??

Je to právě už fakt dlouho, ale hru jsem na "hell" nejtěžší obt. prošel, vím že každá příšerka měla vždycky na něco imunitu (chlad, blesk, oheň, nebo dokonce i fyz. poškození). Tato obtížnost byla 100% odemčená po dokončení hry kdy byla postava už vymakaná a vybavená. Jen jsem si myslel že první tři obtížnosti ze čtyř jsou odemčeny už na úplném začátku. Tak jsem si to myslel špatně. Děkuji za odpovědi