Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arma 3

Zdravím, kamarád si koupil Armu 3, ale bohužel mu nejde se připojit na můj server, dal jsem host new session zkoušel jsem i přes lan pořád nic, ale pak jsem zkoušel internet, a tam psalo že server neodpovídá. Internet já upc kamarád vodafone. Zkoušel jsem i jméno serveru změnit i heslo a nic, s nějakým unp také ale i bez něho. Děkuji.

Nic nefunguje, když udělám to přes lan, a dám mu adresu nic se nestane, když to dám přes internet tak ho pozvu do hry ale server neodpovídá. Hrajeme s modama, všechny máme stejný. Myslíte kdyby to bylo přes hamachi že by to šlo? Nebo není něco jiného? Díky.

Ne, jinak nevím jak to udělat, ale nastavil jsem modemu od UPC UPNP povolit, a v armě UPNP místo lan dám internet, a následně zaškrtnu UPNP a ono se to forwarduje a žádná chyba se neobjeví. Když jsem v modemu UPNP měl vypnuté tak se mi tam objevilo ať to zapnu takže nevím. Jinak rád bych si fakt zahrál , ale fakt nevím, sice mám 1500 hodin ale jenom editor proto jsem si to kupoval editor a mody. Ale teď si to koupil kámoš tak jsem v...