Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error 0xc0000005

Hraju si takhle Far Cry 4/Mad Maxe a najednou hra zamrzne a napíše to že Aplikace přestala fungovat(nebo něco takovýho). V prohlížeči událostí mi to napíše u obou her chybu 0xc0000005 nevím co s tím, hledal jsem na internetu ale všude je něco jiného ani nic z toho nepomáhá. Prosím poraďte jestli někdo ví co s tím. Mám W7 64x bitový a grafickou kartu GeForce 1050 Ti

najobvyklejšie j to zablokovanie aplikácie interným/externým firewallom alebo antivírusom,UAC alebo NX-bit ochranou,záleží ovšem na tom v akom vzťahu k čomu tá chyba vznikla ,je potrebné pozrieť kompletnú chybovú hlášku,nielen jej jedinú časť,môže to znamenať aj niečo iné....