Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní internet pro hraní WoW

Zdravim.
Nemam vubec prehled o nabidkach operatoru mobilniho internetu a moznostech ktere nabizi. Je uz konecne v soucasny dobe mozny hrat plnohodnotne WoW pres bezdratovy pripojeni ?
Jde mi predevsim o pvp / bg, takze bych potreboval neco s nizkym nekolisavym pingem. Nabizi u nas nekdo sluzbu ktera by se tomu priblizovala ? Nemam doma moznost kvalitniho pripojeni, update bych mohl stahovat pres wifi.
Odesla mi klavesnice, psano na Onboard. Diky za pripadny rady.

Eh. Nechtel bys jit skodit nekam jinam pane "rádče" ? Uz na tebe nebudu reagovat.

Naposledy jsem to kratce zkusil pred par lety pres CDMA od O2, a byla to docela katastrofa. Od te doby se vyrojilo hodne novych technologii mobilniho netu. Telefon pouzivam jen k telefonovani, takze ani netusim co se dnes pouziva.
2G, 3G, LTE apod. Predpokladam ze v dnesni dobe uz by to mohlo byt pouzitelny, jen nevim co a od kteryho operatora. Jestli tu nekdo hraje pres podobny druh pripojeni nestydte se a napiste.
Nemusi to byt zadny roman pres pul stranky, budu rad i za jednu radku ve stylu "zkus t-mobile, tarif pripojeni pripojeni nonstop, ujde to"
Diky za pripadny reakce.

Stačí bohatě, ale 4G jezdim kamionem a svého času jsem dost hraval wowko. A ani v praci jsem se o to nechtěl připravit. Odezva krásná, lepší než doma. A dat zrovna wowko moc nežere. Cca 10mb/hodina. Záleží co tam děláš.
I na 3g se dalo hrát, ale kolísalo to, na expení stačí, ale jinak se tomu věřit nedalo a pokrytí taky mizerie.
Jen kvůli tomu jsem si pořídil mobil co ma 4G. Každý večer se na internet připojuji, každý den z jiného místa a jediný problem, kdy jsem neměl signal bylo na Ostravsku u Bohumína na PL hranicích, ale to je pochopitelné....