Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V počas jazdy seká na novej zostave

Zdravím, kúpil som si nový počítač, nainštaloval GTA V a všetko ide ako má, každá jedna iná hra, akurát GTA V počas jazdy autom seká, proste také trhanice, neviete čím to môže byť? Detaily mám tak cca Medium-high. a FPS v hre mám 70 cca, čiže nimi to nebude a internetom tiež nie, pretože ostatné hry a programy fungujú normálne.

PC;

cpu - i5-7500 @3,4 ghz
gpu - gtx 1060 6gb
ram - 2x4 gb hyperX
mb - b250M asus PRIME
psu - zalman 600LX
hdd - wd green 500 gb

Za odpovede ďakujem :)

U toho SSD nepodlehni radám,že stačí 120GB. Pokud jsi hráč a budeš mít hodně her,tak počítej,že každá si ukládá data na systémový disk. Do složek Users,Program Files,ProgramData. Třeba jen GTA V ti zabere téměž 65GB. Tlačit něco jen k vůli místu na normální druhý HDD potom postrádá logiku mít SSD. Doporučím SSD EVO 500GB Samsung.