Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V počas jazdy seká na novej zostave

Zdravím, kúpil som si nový počítač, nainštaloval GTA V a všetko ide ako má, každá jedna iná hra, akurát GTA V počas jazdy autom seká, proste také trhanice, neviete čím to môže byť? Detaily mám tak cca Medium-high. a FPS v hre mám 70 cca, čiže nimi to nebude a internetom tiež nie, pretože ostatné hry a programy fungujú normálne.

PC;

cpu - i5-7500 @3,4 ghz
gpu - gtx 1060 6gb
ram - 2x4 gb hyperX
mb - b250M asus PRIME
psu - zalman 600LX
hdd - wd green 500 gb

Za odpovede ďakujem :)

U toho SSD nepodlehni radám,že stačí 120GB. Pokud jsi hráč a budeš mít hodně her,tak počítej,že každá si ukládá data na systémový disk. Do složek Users,Program Files,ProgramData. Třeba jen GTA V ti zabere téměž 65GB. Tlačit něco jen k vůli místu na normální druhý HDD potom postrádá logiku mít SSD. Doporučím SSD EVO 500GB Samsung.

Moc tomu nerozumím, přece si každý vybere kam to chce instalovat né? Že basic nastavení je do programfiles je sice pěkné, ale jde to v každé instalaci změnit....... Jen nebýt vůl a klikat při instalačce na vše "NEXT NEXT NEXT NEXT".....
Já mám 256mb ssd + 1TB hdd a stačí mi. Hry které hraji často si dám na SSD a hry které moc nehraji a nevadí mi u nich delší "loading" si dám na HDD.

a kdy se seká hned po spuštění nebo až po nějaké době? můžeš sledovat využití paměti a aktivity disku jako ono se to nezdá online docela nabobtnalo a já se dostával na využití RAM 12 GB čistě hra a OS ale gtav.exe běžel nekolik hodin, jinak když to swapovalo tak byl výkon úplně v háji, spíš vypnout pagefile (ale to spadne hra při málo RAM) nebo dát na jiný (rychlejší) disk než je hra

a překontroluj nastaven fullscreen/borderless apod. zkusit jiné, v-sync vypni je tam totiž jen double buffer takže to běží buď 60fps a když není výkon tak 30fps nebo méně ale dá se to fixnout alt+tabem kdy se přebere z oken trible buffer