Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Realistické středověké online RPG

Ahoj,
rád bych se zeptal, jestli znáte nějaké realistické online RPG ze středověku. Myslím nějaké, ve kterém nebudou mágové a nejradši bych byl, kdyby se nacházela v reálném historickém světě.
Díky.

Mount & Blade 2 nebo tak nejak, aspon teda mam pocit, onehda byla akce na prvni dil a to snad byl jen singl, ale pak udelali predelavku a tam je snad i multak, ja tyhle veci nesleduju, ale zkus na to mrknout, snad se nemylim.

Mount&Blade Warband, který teď na Steamu bohužel zdražil z 15 na 20 éček. Dodnes jsou plné servery, deathmatch, dobývání, arény atd.
Realističnost spočívá v tom mířit útoky na nepřítele a zároveň se těm protivníkovým manuálně bránit. Spousta zbraní, brnění, jízda na koni atd. I singleplayer stojí za to (za mě jedna z nej her vůbec).

JJ, taky jsem ho kupoval v akci tuším za 6 nebo 7 éček. Singleplayer super, ta volnost hry je neuvěřitelná. Bohužel ale, spoustu mladších hráčů to naopak odrazuje (jsou zvyklí na, s prominutím, dementní hry, kde maj vše nalajnované).