Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezná někdo dobré MMORPG?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, znáte tu někdo nějaké dobré MMORPG s otevřeným světem a world PvPčkem?
Zkoušel jsem TERA, ale to jsem se dozvěděl, že tam jde hrát PvP až po naexpení level capu a Aion, ale ten už moc lidí nehraje a nebo jsem nenašel nějaké dobré servery kde by někdo hrál.
Jediné co mě napadá je WoWko, ale o to nemám zájem, jelikož WoW už hraju 8 let a chtěl bych zkusit něco jiného, díky moc všem za rady

MMORPG zanr umrel kdyz blizz odvelel lidi z WoW na "Titan". Rozjet takovy projekt stoji HODNE penez a trva dlouho tak do toho nikdo nejde a vznikaji jen vice ci mene povedene klony s minimem inovaci.

Z "klasiky" stoji za zminku snad jen GW2 a EVE. Pak je tu (za me docela pruser) TESO, ci mene znamy (ale celkem zajimavy) Secret World a samozrejme "WoW clony" Rift a WildStar.

A bojují tam dvě znepřátelené frakce proti sobě? Ten GW2 mám, to jsem kupoval před třemi lety, to bych zase zkusil stáhnout a Secret World to jsem se díval to je něco jako Diablo 3?
Rift jsem taky zkoušel, ale tam mají milion serverů a z toho minimum hráčů, kdyby udělali jeden velký bylo by dobře.

Cabal 1 také znám z mládí, jak se teďka hraje netuším, účet jsem ztratil. Dvojka je vydaná snad jen 2 roky zpět. 2. díl je již trošku neoriginální, jsou v něm vidět prvky z jiných her. Za sebe bych šel do 1 - je dle mého zcela originální. Hlavně kouzla tam jsou velkolepá a originální, není to jen poslání koule a pod.