Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seriál

Ještě než začnu tak se chci omluvit, že to píšu sem, ale tady to snad nikomu vadit nebude.

Nedávno jsem sjel všechny díly Hunger Games a dost se mi líbil ten námět těch " Hladových her " a tomu boji v arénách, tak bych se chtěl zeptat, jestli neznáte nějaký seriál, který by byl o nečem podobném?

Každopádně nemám na co koukat, tak vám tu hodím malej seznam seriálu co jsem zkouknul, třeba podle toho posoudíte a byli by jste schopni mi poradit, co by se mi mohlo líbit :)

The Walking Dead + Fear The Walking Dead
Game of Thrones
Black Sails
Arrow
Flash
Misfits
Vikings

Vím, že bych měl kouknout na Legends of Tommorrow nebo Supergirl, ale to mě nijak neláká.. Už takové moc přeplácané na můj vkus.
Ještě jsem zaregistroval seriály Into the Badlands, což by prý nemuselo být špatný nebo The 100.
Změna kategorie, původně: Ostatní (Prasak)
O hrách to není, takže pokec. (Prasak)

Zahraj si nejakou hru misto serialu.

Jinak Into the Badlands je hrozna konina. The Shannara Chronicles je dobry nebo Beowulf: Return to the Shieldlands, oboji sly teprve prvni rady a tento rok budou snad druhe.

V rychlosti me napada i 12 Monkeys a Colony, taky dobry serialy.