Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DOOM 2016

Čaute
kúpil som si hru Doom cez steam včera som si ju dal inštalovať dneska večer sa mi stiahla všetko išlo v poriadku hra mi šla na niečo okolo 30 FPS tak som si trochu znížil grafiku hra mi išla ešte lepšie niečo okolo 60 FPS potom som chcel skúsiť ako by vyzerala na ultra tak som si to nastavil na ultra hra išla na niečo okolo 25 FPS ale išla potom som v nastaveniach zmenil neviem presne čo to bolo na vulcan alebo niečo také myslel som si že mi hra pôjde ešte na vyšie FPS ale opak je pravdou hra mi padla a teraz vôbec nechce zapnúť vždy keď v knihovne kliknem spustiť tak mi tam zobrazí synchronizace a nič proste neviem čo mám robiť hru sa mi nechce reinštalovať tak vás prosím o radu
ďakujem za rýchlu odpoveď

# Jakou mas graficku kartu, CPU nebo PC vubec ?
• Jestli ti nejde na VUCAN, tak nastav OPneGL.

"Jak ji zmenim, kdyz nemohu spustit hru ?"
• Ve slozce DOOM 2016 (kde je hra nainstalované, najdi soubor jménem :

DOOMConfig.local

• Ten otevri (tzxtovym editorem) najsi radek s hodnotou :

r_renderAPI "1"

• A hodnotu "1" zmen na "0"
* Cili budes mit:

r_renderAPI "0"

TiP ~ Kdyz nezabere, tak plozku DOOMConfig zcela smaz (nebo si vytvor kopii na plochu)

# Najdes to pod "C:/Uzivetelé/Tvuj Ucet/Dokumenty/ID Software/DOOM/base/DOOMConfig.local
[img=/file/view/2230-doom-cfg-jpg]http://hry.poradna.net/file/view/2230-doom-cfg-jpg [/img]

DOOOMConfig

• Ten otevri (textovym editorem, kuprikladu World), nasledovne najdi radek s hodnotou :

r_renderAPI "1"

• A hodnotu "1" zmen na "0" (Jako naobrazku)
* Cili budes mit:

r_renderAPI "0"

[img=/file/view/2232-api-off2-jpg]http://hry.poradna.net/file/view/2232-api-off2-jpg [/img]

DULEZITE : Ulozit ;-)