Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassin's Creed III

Zdravím. Mám problém s pustením Assassin's Creed III cez Uplay. Keď zapnem Uplay a chcem pustiť AC3 singleplayer tak hra sa načíta lenže sa načíta do nekonečna. Pustiť sa dá len v offline režime alebo cez multiplayer. A ďalší problém je že multiplayer nie som schopný hrať pretože strašne seká hra. Ak niekto viete čím by to mohlo byť tak napíšte prosím. Ďakujem.

Môj PC:
Grafika: NVIDIA MSI GTX 750Ti 2GB
Procesor: Intel Core i5-2400 CPU 3.10GHz 3.30GHz
Ram: 8GB DDR3
HDD: 1000GB

Všetky ovládače mám aktualizované a ešte cca pred rokom hra fungovala v poriadku.

P.S. prosím nepíšte odpovede typu že za to môže Ubisoft alebo Uplay pretože tento problém som pred tým nikdy nemal.

Ověř si někde, zda je online hra ještě podporována (nevím to, hledat to nebudu, nikdy bych online nehrál).

Pokud jsi náhodou měl předtím warez verzi hry, může to být i crackem, který tam někde zůstal zažrán. I když si myslím, že tím to pravděpodobně nebude. HW je dostatečný, operační systém neuvádíš, ale snad(?) s tím novější Windowsy problém nemají.

Včera som cez AVG pre istotu nainštaloval všetky ovládače aj pre intel. A ostatné hry idú v pohode 60FPS. Dokonca aj AC3 singleplayer ide v pohode na 60FPS len ten multiplayer seká. Ako keby ani nevyužíval grafickú kartu pretože pri hraní mám v ľavom rohu hore na obrazovke napísané na koľko % sa využíva grafika a pri multiplayeri to je nejakých 10% a 13FPS.