Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit Dawn of War III

Zdravím stáhnul jsem ze steamu hru Dawn of War III ,nechtěl jsem instalovat na C/ SSD tak jsem zvolil stáhnout na HDD E/Gaming instal (vytvořená složka) a hru nainstaloval tam,vše OK jenže když dám spustit hru tak se nic nespustí,nevíte někdo co s tím? HW pod nickem...

jj to mě hodí pro změnu tohle viz obr,Otevřel jsem tam nastavení a výchozí stahování je C/složka když dám zvolit tu E/Gaming tak na to kliknout nejde i když v nabídce to je na to uložit jako výchozí.Pak tím pádem se ukáže staženo o GB protože na C/se to nestahovalo.Tak jestli se to nemusí navolit ještě před instalacema v tom nastavení.Ještě mě napadla jedna věc jestli sem nedosral ten steam jsem měl nainstalovat asi taky do tý E/Gaming složky ne a ne na C/program files?

Nějak se ztrácím co a kam jsi instaloval a co, kde chceš mít nainstalovaný a kde máš nainstalované ostatní hry dle složky "steamapps" - tam by měla být defaultně nainstalována hra a pak by to mělo makat normálně. Ale určitě problém není HW, problém je někde s těma cestama. Steam to nevidí a když spouštíš soubor .exe, tak ten zas nevidí součásti viz obr. Zkusil bych komplet reinstalaci teda.

Tak steam sem nainstaloval jako první na C/SSD ,pak jsem na E/Gaming nainstaloval tu hru kde jsou momentálně složky steamapps a steam.dll takže by to mělo bejt správně.Jenže dám spustit hru objeví se spuštění a nic,v knihovně v nabídce ta složka E/ vidět je ovšem nejde potvrdit a je tam trvale C/program files steam,s tím nehnu.Takže co když odinstaluju steam a nainstaluju znova na E ? Hru se mě moc stahovat nechce znova hodinu...

Tak už fakt nevím nainstalováno komplet na E ,na steamu kliknu na spuštění hry objeví se tabulka náčítání hry pak u hry na chvilku spuštěno a nic,pak to zmizne a konečná.(jedině mám na novým HW W7 tak jestli nebude problém v tom někde jinak už nevím aktualizoval jsem DX a nic ,kontrola souborů hry taky Ok,žádnej antivirák )

Všechno důležitý knihovny atd mám, jinak je mám u W7 sp1 vyplí aby se mě tam nesr.. ten W10.Ta hláška mě tam skáče při spuštění přes ten exe,přes steam se objevuje pořád příprava pak spuštěno na chvilku a nic,dokonce se mě tam objevilo nahráno dvě minuty už,to asi jak to zkouším pořád zapínat.:-)

Ps:tak nakonec jsem dal opravit NET Framework a knihovny i když bylo všechno aktuální a nakonec se to spustilo konečne v což už sem moc nevěřil. Tak diky všem vyreseno.:-)