Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 sekaný pohyb s myší

Dobrý den,
mam takový nepříjemný problém s hrou. Když jsem včera hru zapnul (dříve běhala v pohodě) zjistil jsem že když se postava hýbe v kombinaci myš a klávesnice, mírně se seká obraz. Co je ale horší když s postavou pohybuji v kruhu (dejme tomu něco obíhá), občas postava běží o několik vteřin déle, než by měla nebo křečovitě sama uhne ke straně. Co je ale zvláštní, pokud nepoužívám k pohybu myš, hra běží bez trhání.
Včera se udělala automatická aktualizace grafické karty, přičítal jsem tomu chybu a udělal downgrade, ale nic. Hru jsem reinstaloval, ale problém se nevyřešil. Hru jsem už před rokem dvakrát dohrál a okay, sestava se neměnila, jen bylo nutné přeinstalovat win.
Děkuji za nějaký nápad, případně se pokusím dovysvětlit případné mezery.
s pozdravem
Jakub

Zjistil jsem, že ve hře se nastavení myši přepnula na gamepad a myš nejde přepnout zpět. V jiné hře též není vidět myš, ale ovladač. Je možné, že se nějak celkově zaměnila myš za ovladač? Třeba v nvidia experience nebo v pc?