Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze přiřadit Ram u technic launcheru

Dobrý den, mám problém s Javou jak u Minecraftu tak u Technic Launcheru. Minecraft mi vyhodí rovnou chybu, že nejde spustit. V technic Launcheru mi vždy šlo přiřadit určou velikost RAM pro hru ale teď mi to hází pouze 512MB a nebo 1GB a stejně nejde spustit přitom v PC mám 12 a Javu pro 64bitový systém. Pokud ovšem nainstaluji JAvu pro 32bit tak oboje rozjedu ale přiřazeno je pouze 1GB.
Deska: MSI 970 Gaming
GK:ASUS Radeon RX 460 ROG STRIX-RX460O4G-GAMING
CPU:Amd FX-8320E
Ram: 2x4gb 1866Mhz HyperX
HDD: 1tb Seagate + 500gb WD
Zdroj EVGA 500B -500W
OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Děkuji za rady

Technic Launcher neznám, budu se zabývat jen MC.

Hodí to nějakou hlášku?
Máš poslední Javu, 8.131? manual.jsp
Máš nainstalovány jak 32 tak 64 bitové verze?

Zkus nastavit pro Javu (JVM) v Možnostech spuštění přesně tyto argumenty:

-Xmx4596m -Xms4596m

Fungovalo mi to vždy u MC 1.8.0 i u MC 1.10.2 (co mám teď). Vyšší verzi kvůli modifikacím zatím neuvažuji. MC 1.10.2 momentálně hraju s LiteLoader, Forge 2239, OptiFine, vlastním náročným texture packem, spoustou modifikací, z toho je část moje práce. S defaultním nastavením MC nemám šanci, aby se hra vůbec spustila. Docela se těším, až na dalším PC vyhradím Minecraftu 16GB paměti..