Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagnutie hry

Dobrý deň,
mám taký problém s hrou hlavne cs:go, neviem či mi to robí aj inde, ale ide o to, že mi niekedy nečakane lagne hra, a ak by som v nej chcel pokračovať, musim dať plochu a hru znova spustiť, čo je niekedy pri online hrách dosť nepohodlné.Včera som hral Call od duty asi 5 hodiny vkuse a ani raz mi to nelaglo, ale v cs:go mi to robí asi každých 10 minút.

PC zostava:
Procesor: AMD A10-5800K (4x3,8Ghz)
Základka: MSI FM2-A55M-E33
RAM: 8GB (2x4GB)
Zdroj: Forton HEXA 400+ (400W)
Grafika: AMD RADEON RX460 WINDFORCE OC 4G (Gigabyte) (najnovší driver mám)

Mám všetko na low, obmedzil som fpska na 120. Rovnaká chyba. Ale ako to tak hrávam, ešte som nezaznamenal na casual móde tú chybu, vždy som ju zaregistroval iba v kompetetívnom móde. Netuším prečo to robí..