Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra se načte ale nespustí.

Dobrý den, chci spustit hru endless space 2 ale když to spustím hra se objeví a načítá se. Na konci načítání se zapne jen zvuk ale už nic víc se neděje. Co prosím s tím ? Screen přiložím. PC: intel i5 6500 8GB RAM vegeance a grafická karta asus R7 200. Win 10 64 bit. Děkuji za pomoc

ES2 jsi taktně vynechal, takže asi warez. Třeba to nejede proto (nevím, hru vůbec neznám).

Jasně, nemusí to být warezem, ale čímkoliv. Což u nehotové hry bez možnosti kontaktovat vývojáře nebude snadné identifikovat. A že tady problémy s warezem neřešíme, sis jistě nahoře přečetl.