Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy při LoL

Dobrý den,
Dříve jsem hrál na GTX 650 a hra jela uplně bez problému. Potom,co se mi karta rozbila jsem hrál ještě na starší kartě taky od Nvidie a hra běžela až na late game teamfighty kde byl občas nějaký frame drop v pohodě,každopádně kvůli novým hrám jsem si koupil R9 270X. Ne,že by to bylo nějaké dělo,ale určitě o dost lepší než ty 2. Jako první jsem zkusil jako zátěž GTA V,tam mi hra jede na HIGH bez problému. Potom jsem pustil LoL a už při spuštění jedu okolo 70fps. jak se hra prodlužuje spadne to i pod stálých 40 a v late game teamfightech je to občas téměř nehratelný. cca pod 30fps.Nastavení mám na nejnižší,vše vyplé. S VSync je to ještě horší než bez ní. Zkoušel jsem i přeinstalovat windows s tím,že jsem nainstaloval jen ovladače atd. jestli se to nějak výrazně zvýší,ale nic nepomáhá i když běží čistě jen hra bez jiné zátěže. Opravdu nevím,čím by to mohlo být. Děkuji za všechny odpovědi a nápady.

Sestava : G41M-VS3 (deska),Intel Core 2 quad Q9300,R9 270X,4GB DDR3 RAM.

jak nad tím přemýšlím.. tak od té doby,co jsem vyměnil kartu a zdroj je počítač celkově takový zpomalený,zasekaný.. pomalu se spouští,celkově místo toho aby byl silnější je to naopak. i bez zátěže,přeinstalování a vyčištění pc atd.. mohlo by to být zdrojem?