Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blackwake

Zdar lidi chtěl bych si koupit blackwake ale chci se první zeptat jestli je dobrá vidím že to má kladné hodnocení na steamu.

Každému se líbí něco jiného, neexistuje hodnocení, platné pro všechny. Osobně hodnotím mnoho her úplně jinak, než většina hráčů.

Shlédni nějaká videa ze hry, obrázky, pročti si recenze, rozhodni se sám.
(název té hry jsem nikdy neslyšel…)

edit: tak tohle bych si určitě nepořídil ani za dolar (only MP) :) Ale třeba chceš být betatesterem a za tuhle funkci pětistovku (bez nákoru na vydání hry) dát - pak s chutí do toho.